Roman Michelko a jeho vyjadrenie k aktuálnym škandálom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Priatelia škandalózne odhalenia, ktoré sa každý deň zverejňujú na TB Smeru, v plnej ohyzdnej nahote ukazujú, do akej žumpy nás doviedla súčasná garnitúra. Už mi to pripomína Šeherezádin princíp, asi sa dočkáme 1000 a jednej podlosti Matoviča a jeho bandy. Všetko veľmi pozorne sledujem, a v pravidelnej relácii v nedeľu ráno o 7.00 to všetko zosumarizujem. Rozmýšľam však čo ďalej ? Vyjsť do ulíc, mobilizovať za referendum ? Som zvedavý či budú mať sudcovia Ústavného súdu odvahu čeliť občanom a ponížene služobníčkovať nielen tejto vláde mrzkej lúzy, ale doslova kriminálnej bande, alebo ešte lepšie súdnej a vyšetrovateľskej mafii ktorá ovládla časť orgánov činných v trestnom konaní. Som zvedavý, ako to vidíte vy ? Napíšte a verím, že v nedeľu bude sledovanosť Vecí verejných atakovať rekord.

Zdroj: FB, Roman Michelko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *