Roman Michelko a jeho zásadné vyjadrenie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: Youtube

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Roman Michelko a jeho zásadné vyjadrenie

 • 1. apríla 2021 at 16:21
  Permalink

  Hayekov inštitút je banda darmožráčov , a ich ekonomické blúznenie už nemá oporu ani v západných štátoch . Matovič je gauner , ale gaunerovi Miklošovi nesiaha zatiaľ ani po členky .

  Reply
 • 2. apríla 2021 at 0:19
  Permalink

  Ved to je prispevok spred roka, este si ho pamatam, bol zverejneny 1.4.2020 !!! To nedokazal natocit nieco nove? Inak tie 1. aprilove „zarty“ mi uz celkovo pridu trapne a opakovat este rok stare „zarty“ takto je uztraposina na n-tu. CELE ZLE !!!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *