Roman Michelko: Hľadá sa chrbtová kosť Igora Matoviča – kráľa pokrytcov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Platy poslancov a Matovič. Jeho pokrytectvo nemá hraníc, dokonca už aj SME nemôže do nekonečna zametať jeho pokrytectvo pod koberec. Existuje niečo, čo presvedčí jeho sektu Svedkov Matovičových, že je to podvodník a pokrytec? Aké dôkazy ešte treba? Rozmrazenie platov poslancov a pasívna podpora Matoviča pre tento krok. Kauza Matovič kontra Škripek, navádzanie Škripeka na podvod a aké boli dôsledky toho, že odolal. Okrem Haščáka sú aj pre Matoviča voliči iba h…o, keď požadoval Šripeka, aby sa vzdal mandátu v prospech liberálneho kandidáta? Môže v slovenskej politike klesnúť niekto ešte hlbšie? Najväčší paradox: OĽaNO bojuje proti ŠTB? Naozaj zlý vtip, keď ikona ich poslaneckého klubu je jasne usvedčený ŠTB-ák. Budaj, resp. Domovník B(Udaj) je jasný a usvedčený agent ŠTB. Matovič si naozaj myslí, že všetci jeho voliči majú lobotómiu?

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Ohodnotiť článok

13 thoughts on “Roman Michelko: Hľadá sa chrbtová kosť Igora Matoviča – kráľa pokrytcov

 • 23. februára 2019 at 21:45
  Permalink

  Dobrý deň pán Micheľko.
  Je mi jasné, že pán Matovič Vám leží v žalúdku. Ale normálnemu človeku leží v žalúdku mafián Fico, maznák Glváč, kamarát Vadalu Madej a ďalší členovia Cosa Nostry SMER. Proste Smerácky lúzri.
  Tí umožnili kradnúť v stá milónoch eur. To je oveľa dôležitejšie ako pseudokauza, ktorá je založená na nejakom pomerne smiešnom zvýšení poslaneckých platov.
  No a ak chcete niečo komentovať, tak skúste používať argumenty a nie emócie krčmového štamgasta.
  Ozaj. Koľko za to dostávate aby sme vedeli o čo ide, a teda že nie ste pokrytec práve Vy? -:)

   
  Reply
  • 24. februára 2019 at 15:17
   Permalink

   Jediný lúzer na okolí si ty, Dano. Tie tvoje smiešne knižky to potvrdzujú. O tom tvojom kšefte nehovoriac. Klienti ťa pokladajú za takého experta, že sa môžeš pokojne celý deň opaľovať … napokon, to si aj sám v jednom príspevku priznal. Lúzer ako autor, lúzer ako obchodník …

    
   Reply
   • 24. februára 2019 at 17:23
    Permalink

    Cudzinec.
    My dvaja si netykáme. Tykaj si so seberovnými.
    A hovor k veci, tá Tvoja závisť je smiešna.

     
    Reply
  • 6. júna 2020 at 11:53
   Permalink

   pan jankech, zabudate na to kto tych mafianov tu nechal zapustit korene, je to taranie co hovorite a vy to viete velmi dobre ste plateny za dres tak za neho kopete viete dobre ako to chodi vo svete ale kopete za toho kto vas plati a vam ide len o to aby vam platili a kradlo sa pre vas

    
   Reply
  • 23. februára 2019 at 23:18
   Permalink

   Súdružka Slavomíra.
   Ďakujem.
   Na pána Micheľka naozaj nemám.
   Na to treba naozaj „zriedkavý“ talent.
   Alebo jednoducho existenčný boj po vylúčení z normálnej spoločnosti.
   Tak sa majte súdružka Slavomíra, peknú nedeľu, dobrú slepačiu polievku.
   A ak beží niečo ako Jednoducho Mária, tak príjemné sledovanie.

    
   Reply
  • 25. februára 2019 at 21:05
   Permalink

   Ak nevieš prečo to Matovič robí tak ti to prezradím
   zo ZÚFALSTVA že sa na Slovensku nedá dovolať pravdy
   a odstrániť zhubnú aroganciu a neprávosti vlády
   Smeru ( bývalých komunistov)

    
   Reply
 • 25. februára 2019 at 20:35
  Permalink

  Roman to čo si vysmolil na
  I. Matoviča to je slabé a bezcharakterné , je to dôkaz, že všetko sa nedá prekrútiť a z pravdy urobiť lož. Bol jediný, kto chcel zmraziť platy poslancov, ale oni ukázali svoju tvár, že sú tam len kôli svojej žistnosti a úplatnosti. Dokázali to voľby ústavných sudcov. Ten tvoj članok o chrbtovej kosti ti môžu zhltnúť len Davisti.

   
  Reply
  • 6. júna 2020 at 12:09
   Permalink

   klamanie je vasou rutinou, presne podla vzoru vasho pentovica. Erik Tomas vyzyval aby predlozil navrh na zmrazenie platu poslancov, preco tak neurobil? lebo tara klame a podvadza , ked treba vykonat tie ciny ktore nasluboval pred volbami tak nekona a preco tak nerobi , to zvali stale na druheho , vsetky jeho predvolebne vyhlasenia, skoncili tym ze sa neplnia, lebo niekto iny je na pricine preco sa nedaju naplnit, take veci robia ludia postihnuti na duchu u ktorych hovorit o chrbtovej kosti nema vyznam, skor by sa malo hovorit o dusevnej poruche

    
   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom