Roman Michelko k postoju strany Za ľudí a vládnej kríze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Tak som pozeral, improvizované vyjadrenie poslankyne Marcinkovej so Za ľudí. Čisté zúfalstvo. Aj chcú byť tehotný, aj nie. Aj by radi ostali v koalícii, aj by chceli aby Igor odišiel. Ich šéfka jedným dychom hovorí, že Sulík príliš tlačí na pílu a , že nemal konať tak ultimatívne. Miesto toho, aby ho pritlačila k múru a dala mu nôž na krk. Ak takéto osoby vedú koalíciu, tak sa nečudujme. Ak by Veronička uhla, tak rozpad klubu je istý. Odídu Šeliga, Žitňanská, Hattas, a samozrejme Benčík. O chvíľu sa k ním pridá Kolíkova, ktorá jasne povedala, že v Igorovej vláde pôsobiť nedokáže, je teda logické, že z parlamentu ho ako poslankyňa tiež nebude podporovať.

Summa sumárum. Ak by sa Veronička aj podujala kolaborovať s Igorom, dodá max 5 žetónov do hry a to nestačí. Ale zjavne pri jej mentálnej výbave jej to nedochádza. Pozorovať toto panoptikum naozaj nie je nič pre politológa. Skôr by som ich odporúčal do pozornosti špeciálnych pedagógov – pre povážlivo nízku úroveň IQ, prípadne doktor Chocholušek čaká na nové prírastky.

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Roman Michelko k postoju strany Za ľudí a vládnej kríze

 • 18. marca 2021 at 13:35
  Permalink

  môj dedko na také situácie hovoril : kus ma ..eb, kus ma pusť…

  Reply
 • 18. marca 2021 at 15:14
  Permalink

  Neodídu , zostanú s Matovičom , pri predčasných voľbách je to jediná koaličná strana , ktorá má istotu , že sa do parlamentu nedostane .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *