Roman Michelko: Matoviča dobehla karma (Veci verejné 29/20)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Existuje amorálnejší človek, ako Matovič? Pokrytectvo tohto individua prekonáva všetky medze. Jeho zvrhlosť prekonáva všetky medze a ešte sa tým pochválil Beblavému. Väčšina jeho voličov ani netuší čo má za ušami. Kauza podvádzania daňového úradu, neskutočne hrubozrnné, konkrétne na Fabii s mamičkou 365 dní v roku najazdil denne 600 km. Kauza bieleho koňa Vandáka, rotačka a množstvo ďalších krádeží a lží.

Uvedomenie si takéhoto morálneho bahna už nemohla nekomentovať dokonca aj prezidentka Čaputová, samozrejme vyjadrila sa spôsobom sebe vlastným. Síce to skritizovala, ale veľmi jemne, nepovedala, to čo mala naplno.

Naopak Juraj Šeliga, sa zase ukázal, ako extrémny pokrytec. Zase len riešil svoje trápne dilemy, ale po slovách nenasledovali žiadne činy. Neviem koho ešte toto môže presvedčiť.

Šeliga však utŕžil pohlavok od svojho bossa Andreja K. z Popradu. Tento krajne skompromitovaný „monarcha“ nevie a nechápe čo je to slobodná politická súťaž. V strane Za ľudí nebudú žiadne voľby, bude len „inaugurácia“ novej predsedníčky Veroniky „spravodlivým“ monarchom, slušným a čistým Kiskom.

Trestné stíhanie Blahu je úplne za všetkými hranicami. Kde sa toto skončí? Akým právom si Nicholsonova osobuje právo kádrovať ľudí, ktorým nesiaha ani po členky. Kde skončí nadpráca niektorých šialených prokurátorov? Tu končí sranda, tu začína naozajstná totalita. O čo ide tomuto šialenému prokurátorovi ?

Vitajte v absurdných časoch…

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Roman Michelko: Matoviča dobehla karma (Veci verejné 29/20)

 • 20. júla 2020 at 10:45
  Permalink

  Akosi mi komentáre pána Michelka pripadajú ako: „Mierna kritika udalostí v medziach zákona“.

  Reply
 • 30. septembra 2020 at 1:40
  Permalink

  Pan Michelko akosi strati argumety, len sa smeje a vysmieva a však dore pokračujeme, ale ako to on vidí to väčina ludí nevidí a nevníma, včetne mňa.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *