Roman Michelko o ústavných sudcoch, Harabinovej strane a možnosti zastavenia vlády „progresívcov“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podľa akých kritérií vyberala ústavných sudcov Zuzana Čaputová? Kde sú experti na ústavné právo? Alebo len stačí, že sú Mazákovi kamaráti? Kde sú osobnosti, ktoré sa dlhodobo a systematicky zaoberajú ústavným právom? No, nie sú. Nad kvalifikáciou víťazí ideologická prijateľnosť. Nechajme sa teda prekvapiť. Čo spôsobí strana Vlasť na politickej scéne? Naozaj ohrozí ďalšie národné strany? Ohrozí ich existenčne alebo len preskupí hlasy a v konečnom dôsledku posilní antislniečkarske progresívne a liberálne strany? Podarí sa vďaka Vlasti zastaviť vládu progresívcov? Hrozí až dvanásť strán v parlamente. Čo to urobí so stabilitou akejkoľvek z budúcich vlád? Máme sa tešiť na politicky náročnú jar 2020 alebo vládu s rekordne krátkym polčasom rozpadu?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Roman Michelko o ústavných sudcoch, Harabinovej strane a možnosti zastavenia vlády „progresívcov“

 • 13. októbra 2019 at 19:56
  Permalink

  Pán Michelko,
  možno všetky vaše úvahy o budúcej koalícii dnes rozstrelil a vyriešil Pellegrini. Vyhlásil, že s Kiskom vo vláde by sedieť vedel (zato od ĽSNS nechce ni len tichú podporu).
  No, a keď si vie predstaviť vládnuť s Kiskovou stranou, tak potom …

  Reply
 • 20. októbra 2019 at 19:54
  Permalink

  Vážený pán micheľko
  akoby člen smeru

  rovno zo smeru na ústavný súd išli dvaja poslanci nr sr a vtedy ste čušali…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *