Roman Michelko: Pellegriniho odchod zo Smeru a pripraví Krajčí zdravotníctvo o 30 miliónov eur? (Veci verejné 24/20)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Prečo Peter Pellegrini odišiel napriek ponuke Roberta Fica, že mu prenechá post predsedu strany? Lebo ponuka prišla vtedy, keď už bol jasne rozhodnutý, a teda zo strany Roberta Fica nebola úprimne myslená.

Pellegrini odišiel preto, lebo to dáva logiku. Prečo by bojoval v Smere s Ficovými ľuďmi? Nikdy by nemal takú kontrolu nad stranou, ako keď si ju založí na zelenej lúke. Cesty Roberta Fica i Petra Pellegriniho sú až prekvapivo podobné. Akési déjà vu. Aj Robert Fico odišiel, lebo jeho strana SDĽ „sa nevedela pobiť za svojich ľudí“. Peter Pellegrini odišiel v podstate pre to isté.

Koalícia po voľbách medzi Pellegriniho stranou a Smerom bude možná. Mosty nie sú spálené.

Hystéria okolo Roberta Fica prekročila všetky hranice. Tódova by sa mala nechať vyšetriť.

Anna Záborská sa ukázala! Miera jej servility prekročila všetky medze. Aj tak im to nepomôže, len budú vnímaní ako trápni lezoprdi.

Krajčí ako hlava klientelistickej, rozumej korupčnej mafie. O čo ide? O veľmi jasnú vec – ukradnúť tridsať miliónov eur zo štátneho rozpočtu.

Veľmi skoro sa nám „antikorupčné“ OĽANO vyfarbilo. A paradoxne, kto na to poukázal? Šéfka zdravotníckeho výboru Jana Cigániková. Kradnutie si ešte nenacvičili, občas im to zaškrípe.

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Roman Michelko: Pellegriniho odchod zo Smeru a pripraví Krajčí zdravotníctvo o 30 miliónov eur? (Veci verejné 24/20)

  • 16. júna 2020 at 9:16
    Permalink

    Na ťahu je Beňová, aj keď sa odrazu neponáhľa, aby ich vyzvala vrátiť mandát a Pele aj podpredsedníctvo. Ako u Podmanického.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *