Roman Michelko: Remišová gate a Pellegriniho jedenástka (Veci verejné 25/20)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Súhrn:

Veronika Remišová sa konečne ukázala v pravom svetle. Nulové kompetencie, ale šialená nenávisť. Je smutné, že jej nekompetentnosť, hystériu a ťažkú paranoju si odniesli štyria nevinní experti. Jediné, čo ju definuje, je nenávisť až za hrob, bez ohľadu na akékoľvek osobnosti. Jej fatálne zlyhanie nepriamo, ale jasne potvrdili tri inštitúcie: bezpečnostná rada štátu, minister vnútra i prezidentka.

Dokedy bude verejnosť akceptovať túto šialenú nekompetentnosť, rozumej hlúposť? Niekto už jasne musí povedať jej diagnózu. Kráľ je nahý a Remišová hlúpa. Blogerka Katalin Tara to povedala ešte presnejšie: Remišová je najhlúpejšia ministerka, akú kedy Slovensko malo.

Zo Smeru odišlo jedenásť poslancov, presne, ako naznačovali tamtamy zvnútra Smeru. Z váhajúcich sa potvrdil Erik Tomáš, nepotvrdil sa trenčiansky župan Jaroslav Baška. Okrem neho odišli aj Denisa Saková, Richard Raši, Peter Žiga, plus duo Peter Kmec a Matúš Šutaj Eštok. Táto skupinka bola jasná hneď. Isté prekvapenie bol odchod primátora Liptovského Mikuláša Jána Blcháča a primátora Kežmarku Jána Ferenčáka. No a okrem týchto trocha známejších poslancov odišla aj politická molekula – poslanec Róbert Puci.

Robert Fico na to reagoval na tlačovke. Jasne povedal, že ich pokladá za zradcov, bude žiadať ich parlamentné posty, teda posty šéfov výborov a post podpredsedu parlamentu.

Vraj prídu aj zásadné zmeny vo vedení strany, presne ich však nešpecifikoval. Potvrdil, že sa bude opierať o Ľuboša Blahu a vytiahne aj novú garnitúru „tridsiatnikov“. Táto časť jeho výpovede je však akási záhadná, žiadne výrazne talenty v takom veku v Smere totiž viditeľné nie sú. No tak uvidíme.

Ďalšie usvedčenie megafarizejov z Kresťanskej únie – Richarda Vašečku a Anny Záborskej. Keď nepodporili voľnú nedeľu, ukázalo sa, že to speje do strašnej hanby. Boli len milimeter od toho, aby nepodporili zákon takého charakteru. Na poslednú chvíľu to zachránili tým, že predložili vlastný zákon, v podstate identický s opozičným. Ale princíp stále funguje: hodnoty sú nič, kreslo poslanca všetko. Hádam už konečne aj ich voliči pochopia, čo sú to za farizeji.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Roman Michelko: Remišová gate a Pellegriniho jedenástka (Veci verejné 25/20)

 • 22. júna 2020 at 18:16
  Permalink

  pekne napisane , ale… ,mozte to pisat kolko chcete, aj tak sa tym nic nemeni a nic sa nedeje, tmarstvo vladne svetom dalej,
  kedy sa uz slovenska lavicova inteligencia zobudi a bude bit na poplach a najma sa spoji a bude tahat za jeden povraz namiesto kaviarenskeho vykladania marxizmu ci inych socialnych smerov a prekarani sa v tom kto ich viac ovlada?! Este aj na Blahu namiesto pomoci stupidne utoci, ci ohovara ho, prinajmensom znevazuje, ci podcenuje jeho snazenie, mozno som to prehnal, prepacte, ale len napisat nazor nestaci, treba bit pri tom hlasne na poplach teda burcovat, mozno mate pravdu ak si poviete, ze je to dost vela ak spravne pomenujete veci, suhlasim, je to vela, ale to nestaci …

  Reply
 • 22. júna 2020 at 18:37
  Permalink

  „Hádam už konečne aj ich voliči pochopia, čo sú to za farizeji“, vela prispevkov tu na DAV2 znelo v znameni toho ze volic je tupovolic , ovladany pudmi a pod. Ak to akceptujeme, tak len zmena myslenia nejakej skupinky nepomoze, su aj ine paky hlavne ucinnejsie ako farizejov strestat, ale o to by sme sa museli vsetci prakticky snazit a nie len teoretizovat, to je hybna sila, koniec koncov hlasy volicov su manipulovane kadeako kadekym , aj takymi ktori nechcu, aby to volic pochopil a vedia vytiahnut hlasy volicov z hranice 5-tich percent na 25,02 percent hlasov.

  Reply
 • 22. júna 2020 at 18:48
  Permalink

  zabudol som este na jednu vyzvu : podla mna by bolo ak nie demokraticke tak aspon slusne a ferove
  ak ten , ktory hodnoti clanok aj uvedie preco take hodnotenie dal, inac je to podla mna scestne, snad tolko miesta na to tu je, ak nie, rad opravim svoj nazor.

  Reply
 • 23. júna 2020 at 8:10
  Permalink

  Pán Michelko, gratulujem! Vaše video sa rýchlo dostalo až za mláku, čo sa týka Pelleho jedenástky. Prejavili o tento klub záujem viaceré politické americké zbohatlícke nadácie, ktoré podľa informácií zo satiricko-humoristického Humorikonu chcú tento novovzniknutý slovenský klub finančne podporiť. Svoje zámery bližšie nešpecifikovali.

  Reply
 • 26. júna 2020 at 18:16
  Permalink

  Aby si mladí ludia vytvorili pravdivý obraz o osočovaní a úražani p. Remišovej, treba upozorniť odkiaľ fúka vietor a či to nie je to pravé pichnutie do osieho hniezda mafie.
  Vedenie Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu na čele s Veronikou Remišovou upozorňuje, že trestné oznámenie a mediálne vystúpenia opozičných poslancov Národnej rady Petra Pellegriniho a Richarda Rašiho sú súčasťou tlaku finančných skupín, aby „staré praktiky v informatizácii pokračovali naďalej“
  Úrad spresňuje, že štát musí platiť firmám aj vo vlastníctve ľudí jednej z najväčších finančných skupín na Slovensku milióny eur za správu a prevádzku siete Govnet, čo chce vicepremiérka Remišová zmeniť.
  „Mimochodom, Peter Pellegrini v minulosti práve od predmetnej finančnej skupiny kúpil luxusný byt za takmer pol milióna €.
  Vedenie úradu zároveň trvá na pôvodnom stanovisku, že konalo v súlade zo zákonom, a pripomína, že prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Juraj Novocký uviedol, že existujú konkrétne skutočnosti, ktoré vzbudzujú pochybnosti o legálnosti nainštalovaných zariadení. 

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *