Roman Michelko: Situačná správa ku kríze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Tak sa nám to vyvŕbilo. Igorko pochopil, že skončil, jeho blufovanie už nikoho neoklamalo, aj keď klame strašne a v podstate sústavne, už nedokáže oklamať takmer nikoho. Prežil si svoju Canossu, šialené poníženie, ale plne si to zaslúžil. Stiahol všetky podmienky a ako spráskaný pes priliezol po ohlodanú kosť. Dokonca rezignoval aj na ďalší post vo vláde, ktorý by tej zbierke úbohostí, čo si hovorí OĽANO, zabezpečila vo vláde väčšinu. Takmer dokonalé K.O. Zároveň je to jeho fatálna prehra, ktorá ho doživotne diskvalifikuje zastávať post premiéra. Skrátka a dobre bol superarbitrovaný pre blbosť.

Tým však dobré správy končia. Nominovať usvedčeného daňového podvodníka na post ministra financií je asi také, ako keby na ten post nominovali priamo Baštrnáka. Ako bonus by mu však bolo dobré prideliť ako služobné auto Fabiu, však s ňou a s mamičkou niečo po Slovensku nabehal. Je na to zvyknutý, tak nech sa páči. Poďme však k ďalším informáciám. O tom, ako to dopadne, som vedel takmer 4 hodiny pred oficiálnym oznámením. Igorko to strašne ťažko niesol, ale keď všetci v jeho okolí vedeli, že realita nepustí a hustili to doňho, naoko kapituloval. Ale vzápätí už teraz ako chorobne pomstychtivý človek spriada nitky pomsty. Osobne si myslím, že 85 až 90 % svojho času teraz bude venovať príprave pomsty. Kríza sa tak oddiali len o pol rok. Už sa teším na tie vyjednávania o štátnom rozpočte, kde sa bude svojim partnerom mstiť, až sa budú hory zelenať. Takže v septembri bude repete krízy.

Do toho referendum… Veselo bude… No a poďme ešte k fatálnym prešľapom médií. Najväčšie pochybenie ostatného týždňa bolo, keď Igorko vyčítal Kolíkovej, že bola v Pellého a Ficových vládach. Člen vlády je len minister, takže nebola, ale voľný vzťah k realite je uňho všeobecne známy. Ja sa len čudujem, že z tej chásky presstitútov sa ho nikto nespýtal, že toto Vám, Igorko, vadí, ale súdruh Naď, hrdý a oduševnený člen Smeru a hlavná podrž taška Glvača, nie? Strašné … A ešte jedna poznámka, keď Štb-ácky káder Domovník B(udaj) si do svojej špinavej papule vezme minulú vládu ako vládu mafie, prečo mu, preboha, niekto z opozície nepovie: pán Domovník vo vašej osobe je dnes vo vláde priamo nominant ŠtB. Keď vidím jeho nepríčetnú aroganciu a krajnú demagógiu, prečo mu niekto nechrstne do tváre: ja viem, že v Štb Vás školili, ako manipulovať diskusie, ale viete ,už nie ste v tých časoch. Už sa vám za udávanie kolegov a priateľov nepripočítavajú dobré body, zaspali ste, dnes už sú iné časy.

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Roman Michelko: Situačná správa ku kríze

  • 29. marca 2021 at 15:36
    Permalink

    Mňa najviac irituje postoj mimoparlamentných strán , ktoré o vláde tvrdia , že je najhoršia z najhorších , ale referendum nie , predčasné voľby nie oháňajúc sa zákonmi , demokraciou a samozrejme nezabudnú nato , že oni sú tí , ktorí túto krajinu spasia . Preto chcú nechať dovládnúť Matoviča , aby krajina naozaj padla ešte nižšie ako je dno , lenže nechápu , že tam dole budú ležať aj oni .

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *