Roman Michelko: SITUAČNÁ SPRAVA KU KRÍZE

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


TASR – Jaroslav Novák

Tak máme novú vládu. Na deň bláznov, aké príznačné. Jedno prekvapenie však nastalo. Nevymenovanie kandidáta na ministra práce Hlinku zo Sme rodina trochu prekvapilo. Prezidentka išla na hranu ( presnejšie za hranu ústavy). To by už skôr od nej očakávali, že stopne najnekompetentnejšieho člena vlády Igora z TT, ktorý verejne vyhlasoval, že ekonomike vôbec nerozumie, a že rodinné financie riadi Pavlínka. Takú guráž však prezidentka nemala. To by jej tlieskalo väčšina Slovenska.

Nekompetentnosť, ako dôvod nevymenovania do vlády, pri tejto vláde určite nebude K.O kritérium. Ak by to bolo o odbornosti vo vláde by nemohol byť nikto. Skôr bude úzka naviazanosť Hollého na Vlada Pčolinského. Genetika nepustí a prezidentka vie zjavne viac než obyčajní smrteľníci. Ale možno je rozohraná väčšia hra, niečo naznačil Krajniak, skúsia to z výmenou rezortov, uvidíme, ako dopadnú.

Každopádne kríza sa neskončila len si táto sebranka zobrala krátky oddychový čas. Po Veľkej noci sa môžeme tešiť na ďalšie kolo. Ukazuje sa, že miliardy z Fondu obnovy budú premrhané, prepasieme tak okno príležitosti, ktoré sa otvára tak raz za generáciu. Slovensko má strašnú smolu, koncentrovaná neschopnosť a nekompetentnosť vlády, prišla v najhoršom čase. V čase, kedy sme sa mohli odraziť od dna a vyhnúť sa pasci stredne príjmových krajín. S tou znôškou hlúposti, arogancie a nekompetentnosti, však nemáme ani najmenšiu nádej. Škoda, aj keď pravdupovediac, nič iné som nečakal.

Ale dosť už frustrácie. Prežili sme už všeličo, prežili sme Matoviča, prežijeme aj Hegera.

Príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov Vám želá Roman Michelko.

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *