Roman Michelko: Situačná správa ku vládnej kríze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Roman Michelko krátko zhodnotil dnešné vystúpenie Igora Matoviča: „Priatelia, ďalší bizzár v podaní Matoviča. Takže ostane vo vláde, pričom je jasné, že je zjavne neschopný viesť čokoľvek. Navyše vláda, v ktorej ostane, bude naďalej jeho vládou, respektíve bude to Hegerova vláda na čele s ministrom Matovičom.“

Posuny, ktoré Matovič pripravil:

Richard Sulík odíde z vlády a SaS príde o jeden rezort a on ako osoba nebude vo vláde.

Mária Kolíková odchádza a na jej miesto musí prísť nejaký odborník, v postate nestraník, definícia vylučuje Juraja Šeligu.

Jana Bittó Cigánková príde o post šéfky zdravotníckeho výboru. Podlosť a zákernosť Igora Matoviča sa znova prejavila.

To, o čo sa pokúsil, sa malo stať Pyrrhovým víťazstvom Sulíka a rebelujúcej väčšiny v klube ZA ĽUDÍ a naoko víťazstvo Veroniky Remišovej. Pravda, len pokiaľ jej takéto svinstvo odobrí klub. Tam sa vráti Kolíková a možno aj Ledecký. Veronička sa možno teší zbytočne. Každopádne, som veľmi zvedavý, či takéto podmienky príjme SaS a ZA ĽUDÍ.

„Zákerák Matovič si myslí, že je znova na koni a jeho prahnutie po pomste sa znova prejavilo naplno. Budem to ďalej sledovať… A bude to ešte veselé“ uzavrel Roman Michelko.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *