Roman Michelko: Situačný komentár ku kríze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Igorko už až tak nerieši, ako skončí, hlavne mu ide o to pomstiť sa Sulíkovi. Hrá to teraz tvrdo na troj koalíciu. Zatiaľ je to tak, že počká, kým sa SaSka stiahne z vlády, a potom, ak sa to nebude dať inak uhrať, možno pôjde aj on. Ale SaSka bude nadobro mimo hry. Možno si ale našiel užitočného idiota v osobe Veroničky, ktorá prudko obracia. Jej rétorika sa radikálne mení, povedala Cigánikova a verí, že by nebola schopná takej kolosálnej zrady. Ja v jej schopnosť robiť špinavé podrazy verím. Však sa učila u neprekonateľného majstra podrazov. Ponuka mať jedného ministra na troch poslancov sa slabším charakterom ťažko odmieta. Ide o to, že toto je už dosť aj na takého Šeligu. A keď také niečo ťažko predýchava aj taký mega farizej ako on, tak to už je čo povedať. Veronička sa už dostala do konfliktu aj z inak lojálnou Kolíkovou a takú zradu by neodobrili ani otec Ledecký a dcéra Marcinková, ktorí vždy stali po jej boku. Inak povedané, ak potopí Sulíka, Za ľudí, budú bez ľudí. Ostanú pri nej max 3 až 4 nemé tváre, čo nemusí stačiť. Veronička hrá o všetko, ale pri svojej mentálnej kapacite si to stále neuvedomuje. Asi ako jediná.

Táto hra naozaj nie je pre slabé žalúdky. Polčas rozpadu nastal a zánik subjektu podtatranského mafiána sa zdá byť už len otázkou času. Tak si dajte pukance k TV a sledujte, ako sa to všetko rozpadá. Po dlhšom čase, konečne niečo čo dáva šancu, že táto noc nemusí byť až tak dlhá…

Zdroj: Facebook Romana Michelka

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *