Ropa: Ceny ropy v pondelok klesli

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Singapur 7. decembra (TASR) – Ceny ropy v pondelok klesli. Dôvodom je pokračujúci nárast nových prípadov ochorenia COVID-19 vo svete, ktorý si vynútil sériu ďalších blokád. Zdá sa tak, že reštriktívne opatrenia na zabránenie šírenia nového koronavírusu vo svete budú v krátkodobom časovom horizonte brzdiť rast cien ropy.

Barel (159 litrov) americkej ľahkej ropy WTI s dodávkou v januári sa v pondelok o 7.29 h SEČ predával po 46,07 USD (37,89 eura). To bolo o 19 centov alebo 0,41 % menej ako v predchádzajúci týždeň na konci obchodovania.

Cena januárového kontraktu na severomorskú ropnú zmes Brent sa znížila o 16 centov alebo 0,32 % na 49,09 USD za barel.
(1 EUR = 1,2159 USD)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *