Rozklad Sme rodina pokračuje, ozval sa bývalý okr. predseda: Boli sme iba poslíčkovia a roznášači novín

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


uje

Po včerajšom statuse okresnej organizácie Sme rodina – Ilava, sa ozval dnes už bývalý člen a okresný predseda Ilava (Trenčiansky kraj), Michal Kňažek, ktorý kandidoval v parlamentných voľbách z 57. miesta a pomenoval pomery v hnutí. Za jednú z hlavných príčin prepadu rozvratu hnutia považuje generálnu manažérku pani Kulifajovú.

Facebook Michal Knazek:

Keď som vstúpil do SME RODINA
bolo hnutie plné nadšených ľudí,
ktorí chceli pomôcť jej predsedovi Kollarovi aspoň trochu uľahčiť život ľuďom na Slovensku, po niekoľkých mesiacoch mi bolo divné, že mnohí ktorí boli v hnutí od začiatku
z neho odchádzajú nahnevaní
, uisťoval som sa, že je určite všetko v poriadku, každú predvolebnú kampaň som pracoval na 100% a snažil sa aby hnutie dosiahlo čo najlepší výsledok, po minuloročných voľbách do NRSR keď sa mi predseda a mnoho poslancov miesto vďaky otočili chrbtom, som pochopil, že im slúžim iba ako poslíček a roznášač novín, vrcholom môjho hnevu bolo keď hneď po voľbách vymenovali za generálnu manažérku Sme Rodina neschopnú a samoľúbu pani Kulifajovu, ktorá nemá ani potuchy ako sa pracuje s okresnými štruktúrami, mrzí ma, že sa Boris obklopuje ľuďmi, ktorí pre hnutie do volieb 2020 neurobili vôbec nič a to nehovorím o zopár poslancoch NRSR, ktorých som videl prvýkrát na volebnej noci

PRETO SOM SA ROZHODOL VYSTÚPIŤ Z HNUTIA
SME RODINA A VZDAŤ SA FUNKCIE OKRESNÉHO PREDSEDU

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *