Š. Harabin sa pýta policajného prezidenta: Bol zámer nechať Böhmovi legálne držanú zbraň?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bývalý trestný sudca a minister spravodlivosti Štefan Harabin, prostredníctvom statusu na sociálnej sieti položil prezidentovi Policajného zboru SR dosť podstatnú otázku.

Vzhľadom na moju otázku v predchádzajúcom statuse o samovražde Františeka Böhma v znení: „Ako je možné, že mal zbraň, keď po vznesení trestného obvinenia musel odovzdať zbraň aj legálne držanú? “ a vzhľadom na dole uvedenú správu Denníka N, že polícia mu po vznesení obvinení nezadržala legálne držanú zbraň, sa priamo pýtam policajného prezidenta Kovařika, či sa tak stalo zámerne?

Veľmi to pripomína veľké množstvo liekov, ktoré mala Jankovská v cele v rozpore s väzobnými štandardmi nie na dennej, ale dokonca až na týždennej báze“.

19:55 František Böhm sa podľa informácií Denníka N zastrelil vlastnou legálne držanou zbraňou. Mal ich doma niekoľko. „Policajti zrejme spravili chybu, keď mu ich pri jeho zadržaní a potom prepustení z väzby nezaistili. Böhma vyšetrovali ako člena zločineckej skupiny. V takom prípade býva zaistenie zbraní takmer automatické“ dodal Harabin.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Š. Harabin sa pýta policajného prezidenta: Bol zámer nechať Böhmovi legálne držanú zbraň?

 • 14. februára 2021 at 10:16
  Permalink

  Ako bývalý policajt sa neskutočne hanbím za amaterizmus, ktorý sa prejavuje v činnosti Policajného zboru, najmä ak ide o tzv. špecializované útvary. Tento dlhoročný úpadok je dôsledkom nekompetentného riadenia zapríčineného politickým nominovaním policajných funkcionárov.

  Reply
 • 14. februára 2021 at 22:22
  Permalink

  Ale no ták, veď odpoveď všetci poznáme: lebo je to tzv. „mafia“. A tá je známa tým, že má jednoducho svoje pravidlá, ktoré sa navyše snažia byť ostrým výsmechom zákonom, ústave i základným ľudským právam.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *