SHMÚ: Upozorňuje naďalej na hmlu v niektorých okresoch

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 2. decembra (TASR) – V niektorých okresoch Slovenska treba naďalej počítať s hmlou. Upozorňuje na to Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ), ktorý vydal výstrahy prvého stupňa. Informuje o tom na svojej webovej stránke.

Výstrahy platia pre niektoré okresy takmer všetkých krajov, výnimkou je Trenčiansky kraj. Podľa meteorológov treba počítať miestami s dohľadnosťou 50 až 200 metrov. V niektorých severných okresov Žilinského, Prešovského a Košického kraja platí naďalej aj výstraha pred nízkymi teplotami, teplota miestami dosahuje mínus 15 až mínus 17 stupňov Celzia.

Slovenská správa ciest (SSC) informuje, že v súčasnosti sú zjazdné všetky cesty I., II. a III. triedy, rovnako tak sledované diaľničné úseky a tiež horské priechody. Na cestách I/63 Komárno, Tehelňa – Virt, II/573 Kolárovo – Komárno a cestách III. triedy v obvode Záborské sa však tvorí poľadovica, na cestách v okolí Stakčína je zľadovatený sneh.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *