Škandál, hanba, neúcta: Na Prezídiu PZ ani Min. vnútra za M. Lučanského nevejú čierne vlajky. Zato na dúhové vlajky, na verejných budovách, ak bola príležistosť sa miesto našlo!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na Policajnom prezídiu SR a na Ministerstve vnútra nevejú čierne vlajky. Je to škandál a vyjadrenie súčasných predstaviteľov týchto inštitúcií, aký je ich postoj k ľuďom, ktorí niečo pre našu spoločnosť urobili. Generál Lučanský bol zatiaľ predposledný prezident policajného zboru a aj napriek tomu, že bol vo väzbe treba si uveromiť, že bol stále NEVINNÝ.

Nikto nechce rodzduchávať nálady v tomto vypätom čase, ale zaujímavé je, že miesto, ak bola príležistosť, na dúhové vlajky sa našlo aj na verejných budovách.

Na Facebooku strany SMER-SD na to upozornil bývalý minister vnútra Robert Kaliňák, ktorý bol zapáliť sviečku za zosnulého Milana Lučanského:

FAKT, ŽE NA MINISTERSTVE VNÚTRA, ČI POLICAJTOM PREZÍDIU DNES NEVEJÚ ČIERNE VLAJKY ? JE OBROVSKÁ HANBA

Napriek zákazu vychádzania mi to nedalo a prišiel som si aspoň takto, ako desiatky ďalších ľudí – sviečkou uctiť pamiatku generála M. Lučanského, ktorý sa svojou poctivou a tvrdou prácou zaslúžil o to, že Slovensko je bezpečnejšou krajinou. ??

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Škandál, hanba, neúcta: Na Prezídiu PZ ani Min. vnútra za M. Lučanského nevejú čierne vlajky. Zato na dúhové vlajky, na verejných budovách, ak bola príležistosť sa miesto našlo!

 • 2. januára 2021 at 19:12
  Permalink

  Pekné video! Veľmi pekné!
  Aj ja zapaľujem sviečku.
  To nie je vláda, to je žumpa! Včítane prezidentky!
  HANBA!
  Kde je Slušné Slovensko?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *