Slovenské inkarnácie Václava Havla sa dnes spoločne stretli

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 8. marca (TASR) – Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa v pondelok v Prezidentskom paláci stretla s exprezidentom Andrejom Kiskom. Stretnutie sa uskutočnilo rok po konaní sa parlamentných volieb a hovoriť mali o tom, čím si Slovensko za toto obdobie prešlo. TASR o tom informoval hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.


      „Veľmi priateľsky a otvorene sme sa rozprávali hlavne o tom, akú cestu Slovensko za ten čas prešlo. Nebýva v politike zvykom, že nástupca so svojím predchodcom vo funkcii majú dobré vzťahy aj podobné pohľady na politický vývoj,“ priblížila prezidentka. Dodala tiež, že aj keď počas funkčného obdobia Kisku dominovali iné témy a problémy, hlavne v oblasti justície a právneho štátu, zhodli sa, že niektoré spoločné výzvy, najmä vyvodzovanie politickej zodpovednosti, sa ani zmenou vlády zatiaľ nenaplnili.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Slovenské inkarnácie Václava Havla sa dnes spoločne stretli

 • 8. marca 2021 at 20:13
  Permalink

  Vyvodzovanie politickej zodpovednosti sa naplní, príde ten čas.

  Reply
 • 8. marca 2021 at 21:34
  Permalink

  A tieto hyeny ešte nechodia po kanáloch? Čo robí slávna NAKA ? Veď kamarátka Janka Hraška na predvolebných plagátoch tvrdila, že zhabú zlodejom všetok nakradnutý majetok. Predpokladám , že aj tomu popradskému slizniakovi.

  Reply
 • 9. marca 2021 at 8:26
  Permalink

  A všímajte si, ako nám začínajú podsúvať Čaputovej Progresívne Slovensko — v relácii TA3 vystupuje osôbka z PS.
  Čaputová pozýva pápeža — získať si veriacich.
  Čaputovej gýčovité pálenie sviečky za obete koronavírusu /možno by ich bolo menej, keby konala/.
  Pripravujú nové figúrky!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *