SMER-SD: Tri udalosti si žiadajú reakciu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vyjadrenie strany SMER-SD k trom udalostiam. Všetko, čo doteraz koalícia kritizovala sa obracia voči nej.

Facebook SMER-SD:

TRI UDALOSTI SI ŽIADAJÚ REAKCIU

UDALOSŤ PRVÁ

V Rakúsku odstúpila ministerka sociálnych vecí Ch. Aschbacherová pre podozrenie z plagiátorstva jej dizertačnej práce, zhodou okolností z STU. Ak by prezidentka SR myslela svoj novoročný prejav, v ktorom apelovala na odbornosť a vzdelanosť vo verejnom živote vážne, požiadala by I. Matoviča aj B. Kollára, aby okamžite zo svojich funkcií odstúpili.

UDALOSŤ DRUHÁ

V politike neplatí, že kto „prvý dáva, dvakrát dáva“. Mohol sa o tom presvedčiť náš minister zahraničia I. Korčok, ktorý sa ponáhľal, veriac, že si šplhne na západe, uznať za prezidenta Venezuely J. Quaida. Ten však prehral parlamentné voľby a EÚ uznala, že prezidentom Venezuely je N. Maduro. Svet má štyri svetové strany a krátkozrakosť I. Korčoka sa mu vypomstila.

UDALOSŤ TRETIA

Zaujali ma názory našich skvelých novinárov a vládnych politikov na situáciu v USA. Sú výborní diagnostici, keď na tisíce kilometrov označujú ešte stále prezidenta USA D. Trumpa za šialenca, idiota a psychopata. Zaujímavé je, že nášho premiéra I. Matoviča, ktorého majú na Slovensku, sa naši diagnostici môžu aj dotknúť a vyšetriť ho, ale ich schopnosť sa zrazu stráca. Neoznačia nášho premiéra za šialenca, idiota a psychopata, aj keď o tom vedia, a to len preto, že podľa nich je všetko lepšie, ako návrat strany SMER – SD k moci.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *