Šok: Právny zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Radačovský vytiahol nový dôkaz

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prešov (15.1.2021) – Ako včera avizoval europoslanec a zároveň právny zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Radačovský dnes v Prešove pred Ústavom na výkon väzby, kde prišiel o život generál Milan Lučanský usporiada briefing na ktorom JUDr. Radačovský ukázal dôkaz, v ktorom je napísané, že Lučanský bol pri prvom poranení dňa 09.12.2020 premiestnený do ÚVV a ÚVTOS Banská Bystrica za účelom hospitalizácie.

Radačovský poukazuje aj na to, že v ,,Hlásení zmien“, ktorý dnes ukázal médiám sa píše, že po ukončení hospitalizácie bude Milan Lučanský vrátený späť (do Prešova). Ako vieme nebol bezprostredne vrátený do Prešova, ale putoval do Nemocnice pre odsúdených do Trenčína.

Je to doposiaľ nová informácia, o ktorej ministerka spravodlivosti Mária Kolíková( Za Ľudí) nikdy neinformovala. Po jej niekoľkých verziách, ktorými ohľadom tohto prípadu informovala verejnosť, je to ďalšia vec, ktorá opäť vynára viac otázok ako odpovedí, čo sa vlastne s Milanom Lučanským v čase 09.-29.12.2020 dialo.

Zdroj: Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

Na dokumente, ktorý som predložil nie je nič sfalšované, sú tam len odstránené konkrétne mená a priezviská osôb, kvôli ochrane osobných údajov. Na origináli, ktorý predkladám OČTK však už uvedené sú. S úctou, Radačovský

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Šok: Právny zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Radačovský vytiahol nový dôkaz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *