Šok: Právny zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Radačovský vytiahol nový dôkaz

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Prešov (15.1.2021) – Ako včera avizoval europoslanec a zároveň právny zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Radačovský dnes v Prešove pred Ústavom na výkon väzby, kde prišiel o život generál Milan Lučanský usporiada briefing na ktorom JUDr. Radačovský ukázal dôkaz, v ktorom je napísané, že Lučanský bol pri prvom poranení dňa 09.12.2020 premiestnený do ÚVV a ÚVTOS Banská Bystrica za účelom hospitalizácie.

Radačovský poukazuje aj na to, že v ,,Hlásení zmien“, ktorý dnes ukázal médiám sa píše, že po ukončení hospitalizácie bude Milan Lučanský vrátený späť (do Prešova). Ako vieme nebol bezprostredne vrátený do Prešova, ale putoval do Nemocnice pre odsúdených do Trenčína.

Je to doposiaľ nová informácia, o ktorej ministerka spravodlivosti Mária Kolíková( Za Ľudí) nikdy neinformovala. Po jej niekoľkých verziách, ktorými ohľadom tohto prípadu informovala verejnosť, je to ďalšia vec, ktorá opäť vynára viac otázok ako odpovedí, čo sa vlastne s Milanom Lučanským v čase 09.-29.12.2020 dialo.

Zdroj: Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

Na dokumente, ktorý som predložil nie je nič sfalšované, sú tam len odstránené konkrétne mená a priezviská osôb, kvôli ochrane osobných údajov. Na origináli, ktorý predkladám OČTK však už uvedené sú. S úctou, Radačovský

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Šok: Právny zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Radačovský vytiahol nový dôkaz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *