Strana SMER – SD sa pýta Šeligu na jeho luxusné byty

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Strana SMER – sociálna demokracia dôrazne žiada podpredsedu strany Za ľudí J. Šeligu, aby verejnosti okamžite predložil kúpno-predajné zmluvy týkajúce sa jeho vlastníctva 2 bytov na Lermontovovej ul. v Bratislave, nadobudnuté 15. marca 2021, ako aj spôsob financovania kúpy týchto lukratívnych nehnuteľností v centre Bratislavy.

Strana SMER – SD pripomína, že Mgr. Šeliga sa narodil v r. 1990 a že je známy svoju spoluprácou nielen so Sorosovými organizáciami, ale aj známym bratislavským oligarchom F. Hodorovským, ktorý zveľaďovať svoj majetok predovšetkým vďaka konkurzom.

Zdroj: Facebook strany SMER – SD

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Strana SMER – SD sa pýta Šeligu na jeho luxusné byty

  • 6. mája 2021 at 21:09
    Permalink

    Vsak ten druhy kupil pre obstaroznu frajerku, nie. Vsak su vedla seba oddleni kazdy v jednom byte, nikto nemoze povedat ze spolu. :)

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *