Sulík a Pellegrini si porozumeli

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


⚠️ ČERSTVO ZAREGISTROVANÁ STRANA HLAS SI VIE PRESTAVIŤ SPOLUPRÁCU NEOLIBERÁLOM SULÍKOM

Dnes bola zaregistrovaná strana odídencov zo SMER-SD, ktorá si hovorí sociálno-demokratická. Peter Pellegrini v tom má jasno. Pred voľbami si vedel predstaviť vládu s Kiskom. ⚠️

Ak by si dnes mal vybrať medzi “konzervatívnym zlom” Záborskou a “liberálnym zlom” Sulíkom, jasne dal najavo aké hodnoty vyznáva a kam sa zrejme bude strana HLAS uberať. Vyzerá to na sociálnu demokraciu západoeuropského štýlu. Žeby SaS a HLAS jedného dňa skončili ako koaliční partneri?

(red)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Sulík a Pellegrini si porozumeli

  • 12. septembra 2020 at 5:40
    Permalink

    kolaborant .pele darebák & oportunista najhrubšieho zrna = jdu blejt velebnosti

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *