Syn J. Slotu Pavol ohlásil zber podpisov na vznik strany Domov-NS

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: extraplus.sk

Žilina 10. mája (TASR) – Syn expredsedu Slovenskej národnej strany (SNS) Jána Slotu – Pavol Slota – ohlásil v pondelok v Žiline začiatok zberu podpisov na vznik strany Domov – národná strana (NS).

Nový politický subjekt bude podľa predsedu prípravného výboru Pavla Slotu presadzovať národné myšlienky, kresťanské hodnoty a sociálnu spravodlivosť pre všetkých obyvateľov Slovenskej republiky. „Víziu stabilného a prosperujúceho Slovenska, ktoré má byť pre všetky Slovenky a Slovákov dôstojným a stabilným domovom, bude strana napĺňať podľa štyroch pilierov – národného, sociálneho, environmentálneho a kresťanského,“ povedal Slota.

„Vznik Domov-NS iniciovala druhá generácia národniarov, ktorí majú hlboký a úprimný vzťah k Slovensku. Reagujeme na absenciu moderného pronárodného subjektu. Odmietame akýkoľvek extrémizmus, no zároveň budeme budovať pronárodné povedomie. Z dôvodov pandemických opatrení nebolo doteraz možné zbierať podpisy medzi občanmi, aj keď žiadosť o registráciu strany prípravný výbor už podal skôr,“ dodal Slota.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Syn J. Slotu Pavol ohlásil zber podpisov na vznik strany Domov-NS

 • 10. mája 2021 at 15:32
  Permalink

  Ako inak kresťanské hodnoty , no zatiaľ nikto nepovedal čo sú to tie kresťanské hodnoty , ale každá strana sa honosí tým , že ich presadzuje . Historicky vzaté , by som sa tými kresťanskými hodnotami moc neoháňal , za tých 2000 rokov narobili viac zla ako osohu .

  Reply
 • 10. mája 2021 at 17:10
  Permalink

  Vítame nástup mladej generácie Slovenska – generácie budúcnosti a veríme, že bude schopná reálne ovplyvňovať smerovanie nášho štátu aktívnou participáciou na na politickom živote, na čo sme našim mladým nedali dostatok príležitostí, pričom mladá generácia je dôveryhodnejšia a kritickejšia k negatívnym javom spoločnosti, ktoré sme doteraz neodstránili. Devízou mladých ľudí je, že sú ochotní ísť do rizika pri presadzovaní pozitívnych cieľov, neboja sa nastoliť systémové zmeny v spoločnosti, sú senzitívni vo vzťahu k životnému prostrediu, dokážu pracovať pod stresom a sú zrastení s technologickým pokrokom.
  Domovu – národnej strane našej mladej generácie prajeme úspešný štart, spontánnu podporu obyvateľstva, účasť v budúcej vláde a aj potrebnú silu a energiu voči mainstreamovým politickým stranám a mainstreamovým médiám, pre ktorých každá národná strana a každá národná myšlienka je nevítaným priamym ohrozením.
  Pripojíme svoje podpisy na vznik strany našej mladej generácie – GENERÁCIE BUDÚCNOSTI SLOVENSKA.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *