Takto bojujú Navaľného prívrženci za tú demokraciu, lásku a mier, že prokurátorka v jeho kauzách musela dostať ochranku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Moskva 6. februára (TASR) – Štátna prokurátorka v kauze ruského opozičného politika Alexeja Navaľného dostala osobnú ochranku. Informovali o tom zdroje agentúry Interfax a spravodajského portálu MBCh Media.


      Jekaterina Frolovová sa v sprievode ochranky – ľudí v civile – zúčastnila na utorkovom pojednávaní s Navaľným o zmene jeho podmienečného trestu na nepodmienečný, ako aj v piatok na pojednávaní v kauze, ktoré sa týka Navaľného a jeho údajného ohovárania veterána druhej svetovej vojny. Frolovová v oboch súdnym procesoch zastupovala žalujúcu stranu.


      Dôvod pridelenia ochranky nie je známy, ale podľa MBCh neznámi páchatelia po pojednávaní s Navaľným z 2. februára zverejnili osobné údaje Frolovovej – vrátane jej telefónneho čísla a adresy.

      Súd v Moskve dňa 2. februára vyhovel žiadosti Federálnej služby pre výkon trestu (FSIN) a zmenil Navaľného podmienečný trest odňatia slobody v kauze Yves Rocher na dva roky a osem mesiacov väzenia. Z pôvodného 3,5-ročného trestu sa tak Navaľnému odráta čas strávený v domácom väzení vo fáze predsúdneho vyšetrovania kauzy. Navaľnyj sa proti tomuto rozsudku odvolal.


      V piatok sa iný moskovský súd začal zaoberať prípadom ohovárania, ktorého sa Navaľnyj údajne dopustil voči veteránovi z druhej vlasteneckej vojny. Súdny proces bude pokračovať 12. februára.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Takto bojujú Navaľného prívrženci za tú demokraciu, lásku a mier, že prokurátorka v jeho kauzách musela dostať ochranku

  • 6. februára 2021 at 17:59
    Permalink

    Komunista Ctirad Musil odvolaný k 30.1.2021 z postu primára biochemického oddelenia nemocnice v Hranicích na Moravě a (skoro)prepustený ( plný úväzok zmenený na čiastočný ) !

    Čiže – kapitalisti nepotrebujú Gulagy. Stačí keď Vás vyhodia z práce a poškvrnia tak, aby ste si už žiadnu inú nenašli – u iného kapitalistu. A keď zomriete od hladu ešte na Vás ukážu – aha, to je ďalší z tých, čo si môže za to sám – veď mohol podnikať….

    Ach jaj – ten slušný kapitalihnus – už pravdoláskari porátali koľko bezdomovcov, a „slobodne“ zamrznutých vyrobil ?

    Reply
  • 6. februára 2021 at 19:23
    Permalink

    Hnusné, čo robia s ľuďmi títo „demokrati“!!!

    TOTALITA — ELITA
    za demokraciou je ukrytá.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *