Takto bojujú Navaľného prívrženci za tú demokraciu, lásku a mier, že prokurátorka v jeho kauzách musela dostať ochranku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Moskva 6. februára (TASR) – Štátna prokurátorka v kauze ruského opozičného politika Alexeja Navaľného dostala osobnú ochranku. Informovali o tom zdroje agentúry Interfax a spravodajského portálu MBCh Media.


      Jekaterina Frolovová sa v sprievode ochranky – ľudí v civile – zúčastnila na utorkovom pojednávaní s Navaľným o zmene jeho podmienečného trestu na nepodmienečný, ako aj v piatok na pojednávaní v kauze, ktoré sa týka Navaľného a jeho údajného ohovárania veterána druhej svetovej vojny. Frolovová v oboch súdnym procesoch zastupovala žalujúcu stranu.


      Dôvod pridelenia ochranky nie je známy, ale podľa MBCh neznámi páchatelia po pojednávaní s Navaľným z 2. februára zverejnili osobné údaje Frolovovej – vrátane jej telefónneho čísla a adresy.

      Súd v Moskve dňa 2. februára vyhovel žiadosti Federálnej služby pre výkon trestu (FSIN) a zmenil Navaľného podmienečný trest odňatia slobody v kauze Yves Rocher na dva roky a osem mesiacov väzenia. Z pôvodného 3,5-ročného trestu sa tak Navaľnému odráta čas strávený v domácom väzení vo fáze predsúdneho vyšetrovania kauzy. Navaľnyj sa proti tomuto rozsudku odvolal.


      V piatok sa iný moskovský súd začal zaoberať prípadom ohovárania, ktorého sa Navaľnyj údajne dopustil voči veteránovi z druhej vlasteneckej vojny. Súdny proces bude pokračovať 12. februára.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Takto bojujú Navaľného prívrženci za tú demokraciu, lásku a mier, že prokurátorka v jeho kauzách musela dostať ochranku

 • 6. februára 2021 at 17:59
  Permalink

  Komunista Ctirad Musil odvolaný k 30.1.2021 z postu primára biochemického oddelenia nemocnice v Hranicích na Moravě a (skoro)prepustený ( plný úväzok zmenený na čiastočný ) !

  Čiže – kapitalisti nepotrebujú Gulagy. Stačí keď Vás vyhodia z práce a poškvrnia tak, aby ste si už žiadnu inú nenašli – u iného kapitalistu. A keď zomriete od hladu ešte na Vás ukážu – aha, to je ďalší z tých, čo si môže za to sám – veď mohol podnikať….

  Ach jaj – ten slušný kapitalihnus – už pravdoláskari porátali koľko bezdomovcov, a „slobodne“ zamrznutých vyrobil ?

  Reply
 • 6. februára 2021 at 19:23
  Permalink

  Hnusné, čo robia s ľuďmi títo „demokrati“!!!

  TOTALITA — ELITA
  za demokraciou je ukrytá.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *