TB Roberta Fica: Téma: Aktuálne politické témy

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Zdroj: Facebook strany SMER-SD

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


11 thoughts on “TB Roberta Fica: Téma: Aktuálne politické témy

 • 14. januára 2021 at 15:47
  Permalink

  Tak toto bola absolútne nezvládnutá beseda zo strany SD, alebo R. Fica.

  Tým že dali slovo tomu pravicovému súpičiu , čo ho na konci besedy oštekávalo debilnými lebofico otázkami mimo tému, rýchlo zaniklo to, čo bolo hlavnou témou besedy, predstavenou na jej začiatku .

  Pritom sú to veľmi vážne veci, ktoré vzbudzujú podozrenie, že sa vláde to vládnutie úplne vymklo z rúk, a zdá sa že sa záprah rozbehol na všetky strany.

  Je veľkou chybou „hrať sa na demokratov“ a dávať slovo takýmto profláklým zaujatým lebofico novinárom. Ja by som ich na tú besedu ani nepustil.

  Celkový dojem z besedy je taký, že hovnovinári ju ovládli a vyhrali 10:0, a na jej konci som ani nevedel, že prečo ju vlastne Fico zvolal a čo povedal …

  Mediálna politika totálne nezvládnutá

  Reply
  • 15. januára 2021 at 9:17
   Permalink

   Neviem, či som pozeral tú istú tlačovú besedu, lebo môj dojem je ten, že sa všetci novinári do jedného, ktorí sa akokoľvek ozvali, nekonečne strápnili.

   Reply
   • 15. januára 2021 at 11:36
    Permalink

    Tak to ste určite pozerali inú besedu…

    Roky neoklamete…

    Reply
    • 15. januára 2021 at 12:24
     Permalink

     Pozeral som tú besedu, ktorá tu je vložená ako príspevok. Potom nerozumiem, prečo sa tu vyjadrujete k nejakej úplne inej tlačovej besede?

     Keďže si však myslím, že ani na tej Vašej tlačovej besede neboli iní novinári, tak ešte vysvetlenie.
     Myslíte, že to je seriózna novinárska práca, keď Fica zasypú doslova „konšpiračnými teóriami“ a potom víťazoslávne napíšu, že to „nevedel vyvrátiť“ alebo „nevyjadril sa“?
     Oni môžu robiť, to čo robia a ako to robia len preto, že nemajú konkurenciu a nemá kto kritizovať ich.

     Reply
     • 15. januára 2021 at 13:50
      Permalink

      Mne sa to tiež nepáčilo, len ja to nedávam za vinu lebofico novinárom, ale to zadávam vinu strane a jej tlačovému odboru, že si neurobili poriadok a neurčili si jasné pravidlá. Tie mali byť vo forme programu, napr. :

      1. prejav
      2. otázky k téme prejavu
      3. ukončenie besedy a odchod zo scény ( + koniec priameho prenosu, napr. TA3 )
      4. Návrat k pultíku a „voľná beseda“

      Vo výsledku sa nezhodneme – vy tvrdíte, že sa strápnili, ja tvrdím, že tú tlačovku ovládli a doslova precedu prevalcovali –
      A výsledok ? – v „štátnom“ spravodajstve STV ani zmienka o precedovom prejave, iba jeho reakcia na „sledovanie“ novinárky. Šach – Mat = 10:0 .

      Ja nepochopím, prečo nepriateľských novinárov tam púšťajú – asi chcú byť sza dobrých, no potom sa musia naučiť určovať si pravidlá ( správania sa ) a ovládnuť „nepriateľa na svojom území“. Len toľko som chcel…

     • 15. januára 2021 at 13:59
      Permalink

      Precedov prejav trval 20 minút, a lebofico valec 35 minút.

      A čo si diváci z tej tlačovky odniesli ? Tak ako Vy, precedov prejav, alebo tak ako ja znechutenie zo sereščiat ?

      Pozrite si besedy ľudí na SD, Ficovom, či Blahovom fakbuku – všetci točia o novinároch, nie o tých 4 témach čo chcel Fico predniesť.

      Takže ?

      https://youtu.be/zWO36L4W2Eg

     • 15. januára 2021 at 15:50
      Permalink

      V tomto zmysle uznávam. Novinári svojou sprostosťou prebili Ficove témy. Uznávam, že takému skúsenému politikovi, ako Fico je, by sa toto nemalo stávať. Všimol som si, že sa mu aj triasli ruky od rozčúlenia, hoci to maskoval, ako sa dalo.

     • 15. januára 2021 at 16:52
      Permalink

      Áno – keď má trému alebo cíti napätie, tak sa mú zvyknú triasť ruky. To som si všimol už dávnejšie. Či to bolo od rozčúlenia – to neviem.

      Najúčinejší spôsob ako sa tých pijavíc aspoň na čas zbaviť, je vysvetliť svoje nemajetkové/majetkové pomery, ako bolo bývanie v Baštrnákovom byte v Bonaparte. Hrubá stavba Baštrnákova – pevné vybavenie bytu Ficove – divné.
      Pýtať sa na 1100€ dovolenú, pri plate poslanca >5000€ je naozaj trápne, ale na majetkovú, ale hlavne kariérnu pomoc ( v štátnej správe ) mladým …spoločníčkam… už nie.

      Ak to nerobí, tak asi „nemôže“ – a to je problém.

      A problém voličov, či na jednej alebo druhej strane barikády je, že prijali hru o prijímaní menšieho zla.

     • 15. januára 2021 at 17:18
      Permalink

      To, že by to bol najúčinnejší spôsob, ako sa ich zbaviť, tomu neverím. Oni by nedali pokoj, kým by nenašli slabé miesto. Mám podozrenie, že niektorí z nich sú agentami cudzích záujmov a už ani nejde o to, ako určitú vec pochopia oni sami, lebo musia plniť zadanie svojho sponzora. Všimnite si, ako stále točia svoje, bez ohľadu na to, čo Fico, alebo hocikto iný, povie. Mám s nimi aj vlastné skúsenosti. Sponzor je vyššia priorita ako fakty.

 • 14. januára 2021 at 18:51
  Permalink

  Tých novinárov povešať! Skáču do reči je to organizované! Todová je zapredaná žumpa! Pán FICO dali ste to na 1*

  Reply
 • 15. januára 2021 at 12:19
  Permalink

  Martin a Marián obidvaja ste pozerli tú istú tlačovú besedu, len máte na ňu rozdielny názor. Aj ja som ju pozerala a tiež mám svoj názor. Tlačová beseda bola k štyrom bodom. Novinárov však nezaujímal ani jeden. Tender Tódová a aktuality vedeli čo chcú už keď išli na tlačovku. Bolo to trapné, ale z obidvoch strán. Kto sú títo redaktori ? Predstavili sa a mysliaci človek v tom má jasno. Nezvládol to ani Fico. Nechal sa vtiahnuť do ich scenára a chybu urobila aj moderátorka tlačovky. Všimli ste si, ako na iných „vládnych“ tlačovkách jednoducho povie kategoricky K TÉME prosím, TO nie je predmetom tlačovky, TRI otázky prosím a dosť. Vybavené. Novinári stiahnu chvost a rešpektujú zvolávajúceho tlačovku.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *