TB Slovenskej lekárskej komory

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: Facebook SLK

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “TB Slovenskej lekárskej komory

 • 11. marca 2021 at 20:05
  Permalink

  Lekársku komoru by mal skôr trápiť životy zachraňujúci liek Ivermektín,ktorý napriek mnohým sľubom ministra Krajčího,v lekárni nekúpite ani dnes.Mali by ju zaujímať dôvody,ktoré uvádzajú niektorí lekári pri odmietaní tohoto lieku a ich väzby na farmaceutické firmy – výrobcov vakcín. Po zhliadnutí záznamu z vysielania TV TA3 si všetci položme otázku :
  Koľko z tých tohoročných takmer 6 tisíc obetí Covid-19 mohlo dnes žiť,keby nebolo obštrukcií zo strany vlády a skorumpovaných lekárov pri liečení tejto nákazy Ivermektínom ?Veď to čo sa u nás deje starým ľuďom,možno pokojne nazvať genocídou,ktoréj vinníci sú známi!Sú to tí vládni úradníci,lekári a farmaceuti,ktorí uprednostili záujmy výrobcov vakcín pred životmi ľudí!
  https://www.ta3.com/clanok/1205188/ivermektin-pozitiva-a-rizika.html

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *