TB strany SMER-SD: Téma: Voľba špeciálneho prokurátora

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Zdroj: Facebook strany SMER-SD

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “TB strany SMER-SD: Téma: Voľba špeciálneho prokurátora

 • 26. januára 2021 at 1:05
  Permalink

  Pozrel som si záznam TB. To čo predviedla redaktorka TVmarkíza: kolosálny trapas a vlastné zosmiešnenie v očiach všetkých normálnych ľudí. (Klasik by povedal: „ona není lidský člověk“)

  Normálne si asi začnem značiť mená takýchto redaktorov, aby sme na nich nezabudli, pretože to si nezaslúžia. Nemajú právo byť zabudnutí za to čo robia.

  Pred časom som si prečítal etický kódex novinárov: http://www.ssn.sk/eticky-kodex-novinara/
  aby som tak nejak pochopil akú (aspoň morálnu) zodpovednosť by mali niesť oproti ochrane, ktorá sa im chystá z dielne (Colombove ženy) pani Milanovej. Ten etický kódex hovorí: „nestrannosť, vyváženosť, objektivita, čestnosť, pravdivosť, zodpovednosť a dôsledné overovanie faktov“ – kde sa toto všetko podelo? Ako hovorí Matovič „hmm, to mi nevychádza“.
  Silne mi to pripomína text piesne „Fiasko“ od skupiny „Leningrad“: „Что же с нами со всеми сталося, Всё по пенису и до фаллоса? Слов других уже не осталося…“

  Reply
 • 26. januára 2021 at 1:54
  Permalink

  …a ešte som si pozrel, že s tou redaktorkou (ktorej asi už skončila karanténa ???) bol robený rozhovor v máji 2020, kde sama povedala: „Treba si dávať pozor na to, aby si nebola zneužitá ako obyčajný kanál, teda že cez teba niekomu niečo odkazujú alebo ťa chcú zmanipulovať.“
  Redaktorka to poňala svojsky – ona nechce byť manipulovaná, ona sama úmyselne chce manipulovať iných. Nuž pani redaktorka, my sme sa ale poučili z toho, čo ste uviedli v rozhovore (viď citát).

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *