TB Ukončenie vyšetrovania NAKA vo veci postupu mesta Prešov pri záchranných prácach po výbuchu plynu na Mukačevskej ulici, ku ktorému došlo 6. 12. 2019

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


TASR.TV

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “TB Ukončenie vyšetrovania NAKA vo veci postupu mesta Prešov pri záchranných prácach po výbuchu plynu na Mukačevskej ulici, ku ktorému došlo 6. 12. 2019

  • 20. apríla 2021 at 13:06
    Permalink

    Lenže nemenovaná skvostná prestitútutka , nositeľka hrdej ceny Jozefa Goebelsa z denníka N-eandrtálcov videla tesne pre výbuchom hrať sa pred panelákom Putina zo zápalkami. Čo na to NAKA?
    A čo ešte horšie vybuchol tam nekvalitný Ruský plyn. Keby kúrili kvalitným Americkým skvapalneným plynom, určite by nič nevybuchlo.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *