Televízia Slovan: Z rozhovoru s Robertom Ficom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


FB Robert Fico:

SLOVENSKO PRI TEJTO KOALÍCII STRÁCA PRVKY ŠTÁTNOSTI

Vládnu nám neštandardné výťahové strany, ktoré Slovensku vedia ponúknuť akurát tak nepripravených, nevzdelaných a nekultúrnych ľudí. Pani prezidentka by si mala uvedomiť, že tu nie je od toho, aby udržiavala takúto koalíciu. Ministrom financií je daňový podvodník Matovič, ministrom školstva plagiátor Gröhling a špeciálnym prokurátorom Lipšic, ktorý je vo výkone trestu. Postupne strácame schopnosť spravovať si svoje štátne záležitosti. Aj preto iniciujeme mimoriadnu schôdzu parlamentu, na ktorej budeme riešiť vyvodenie zodpovednosti nielen za alarmujúcich 11 tisíc mŕtvych na covid, ale aj za stúpajúcu tendenciu úmrtí na kardiovaskulárne a onkologické ochorenia. Podobne je nevyhnutné vyvodiť zodpovednosť za obrovský objem peňazí, ktorý bol nezmyselne minutý na totálne nepresné antigénové testy, za hrubé nedostatky vo vakcinácii, za obmedzovanie ľudských práv cez núdzový stav, ktorý bol vyhlásený kvôli strachu z protestov verejnosti a kvôli cynickým biznisovým potrebám koalície. V neposlednom rade nesie vládna koalícia zodpovednosť za nedostatočnú pomoc občanom počas koronakrízy. Množstvo zlyhaní predstaviteľov tejto vlády už dávno prerástlo politický rámec a ide v nich o jasnú trestnoprávnu zodpovednosť!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *