Tomáš Drucker: 204 úmrtí? Pre zodpovedných je to na basu!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bývalý minister zdravotníctva Tomáš Druker, opisuje ako sa Matovič za dnešné úmrtia vyhovára na Sulíka. Počet mŕtvych a vyvodenie zodpovednosti podľa jeho slov je “na basu”.

Facebook Tomáš Drucker:

204 ÚMRTÍ. KTO JE ZODPOVEDNÝ?
MATOVIČ TVRDÍ, ŽE SULÍK. VEĎ TO JE NA BASU!

Dnešných 204 úmrtí na koronavírus po dvoch týždňoch akože lockdownu si bezodkladne pýta vyvodenie zodpovednosti.

Premiér Matovič hovorí, že za stovky mŕtvych môže Richard Sulík, ktorý sabotoval nákup antigénových testov. “PREBOHA”, veď to je na basu! Ak to tvrdí predseda vlády, prečo nekoná?! Okamžite má odvolať podpredsedu vlády a podať trestné oznámenie!

O Igorovi Matovičovi už dávno vieme, že je neschopný táraj. Ale nesmieme mu to tolerovať. To kam sme dostali?

Toto nie je hra. Nedá sa to vybaviť hlúpym statusom alebo trápnym divadlom, ktoré nám tu premiér roky predvádzal ako najväčší kritik všetkého možného.

Ide o zdravie a životy ľudí, s ktorými jeho vláda neospravedlniteľne hazarduje. Denný sumár 204 úmrtí na Covid-19 a ďalšie tisíce zbytočne mŕtvych za posledné mesiace, ktorí nedostali zdravotnú starostlivosť. A to všetko vďaka katastrofálnej situácii v zdravotníctve, v dôsledku zlyhania riadenia boja s koronavirusom.

Ak Igor Matovič tvrdí, že pozná vinníka a nepodá trestné oznámenie, podáme ho my. Nie je opäť možné, aby sa tu diali takéto zločiny, premiér o nich vedel a nekonal! Alebo proste opäť tára a hľadá vinníka, lebo za neschopnosťou riadiť štát je on sám.

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *