Toto proste treba vidieť. Erik Kaliňák prišiel s videom, pri ktorom stratíte reč

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


8 thoughts on “Toto proste treba vidieť. Erik Kaliňák prišiel s videom, pri ktorom stratíte reč

 • 11. februára 2021 at 11:05
  Permalink

  Vidziš, vidziš Marečku, šumňe som ce pýtal, žeby sce še vracili s tej cemnoty do švcetla, neslucháš me. Upisali sce še rohatému a teraz ši dostal strah. Písal som ci kediškaj, že mace veľa prázdného mesca v gebeňoch, ale ani vo šne by me nebulo napadlo, že te prázdne mesca budzece tak inovatívne zapolňovac. Vám už nepomožu ani exorcisti. V pekĺe, še Vás neznajú dočkac a neľem v pekle, ale aj ľudze od dereša. Kamaraci mi rečovali, že na konce pacerakoch sebe pripevňuju olovka, žeby sce ľepši výskali a začali špjevac Slovenské pesničky.
  Ešči furt Tvoj rodák zo Špiša

  Reply
 • 11. februára 2021 at 12:16
  Permalink

  Modlitba za Matovičovu vládu?
  Nedokážem zopakovať to zaklínadlo, ale všimla som si, že slovo BANDA v ňom je: florabuandasalaBANDAlara…

  Reply
 • 11. februára 2021 at 12:28
  Permalink

  Pokiaľ by zostalo len pri tomto tak to nie je to najhoršie /jedná šibnutá / , horšie ešte len môže prísť , keď katolícka cirkev preberie do rúk vládu ako v Poľsku a buďte istí , že ľudia ako Z8borská, Kuffa, Krajčí , Matovič , Čepček , Podmanický robia pre to maximum .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *