Toto si musíte prečítať ako Blaha sa na Nicholsonovej a Remišovej dobre baví. Matovičovi pripomína jeho horlivosť pri vyvodzovaní hmotnej zodpovenosti politikov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podpredseda SMER-SD Ľuboš Blaha nenechal jednu nitku suchú na oboch dámach a dobre sa baví tejto situácii baví, aj keď je to skôr smiech cez slzy.

Facebook Ľuboš Blaha:

Z toho sa až krúti hlava. Podľa Lucie Nicholsonovej (SaS) pripravila Veronika Remišová (Za ľudí) Slovensko o 1 miliardu eur z EÚ.

  1. Milan Krajniak (Sme rodina) potvrdil, že na to Remišovú upozorňoval. Panuje široká zhoda, že Slovensko prišlo o miliardu, lebo Remišová je neschopná.
  2. Dovoľte, aby sme sa ohradili – všetci predsa vieme, že Remišová je mimoriadne schopná bábkoherečka a jej diplomová práca o Popoluške ju priam predurčuje k tomu, aby rozdeľovala eurofondy – jeden oriešok sem, druhý tam, tretí „jsou svatební“. A tak.
  3. Jedna miliarda. Len pripomínam, že za túto sumu mohli mať seniori trináste dôchodky, deti obedy zadarmo a ešte by štát mohol za zvyšné stovky miliónov postaviť zhruba osem nemocníc. Ale prečo miliardu radšej nevyhodiť oknom.
  4. Vo vláde akoby sa rozbehla súťaž o to, kto vyšmarí oknom väčšiu sumu. Igor Matovič obvinil Richarda Sulíka, že môže za jednu miliardu, teraz Nicholsonová Remišovú, že môže za ďalšiu jednu miliardu, Sulík Matovičovo testovanie označil za vyhodené peniaze, čiže stovka miliónov.
  5. Len za posledné dve kolá koaličných hádok sme narátali 2,1 miliardy – za toto by dokázali plne kompenzovať reštaurácie, živnostníkov aj robotníkov niekoľko rokov, plus by postavili tucet nemocníc a postarali sa o seniorov.
  6. Ale viete, čo je najväčší problém liberálnej tlače a voličov koalície? Nie, že Slovensko kvôli Remišove prišlo o miliardu. Ani to, že kvôli Sulíkovi a Matovičovi prišlo o ďalšiu. Čo tam po tom.
  7. Problém je v tom že sa o tom hovorí nahlas – tá hnusná Lucia to mala ututlať, lebo, ako hovorí klasik v Pelíškoch: „A komu tím prospějete, druhé straně!“ Nakladajú jej, ako malej Dore – niežeby jej niekomu bolo ľúto, ale tu sa krásne ukazuje, akí sú falošní a pokryteckí.
  8. Vláda rozhadzuje peniaze, pripravuje Slovákov o miliardy, ale treba o tom pekne pošušky – ako v Severnej Kórei. Hlavne, aby sme tým nepomohli „imperialistickým psom“. Toto je to ich slávne – padni komu padni.
  9. Áno, pravda je, že takto hlúpo koalície nefungujú nikde na svete. A pravda je, že SaS sa len hyenisticky politicky priživuje na neschopnosti Matoviča, Kollára a Remišovej. Ale to nič nemení na tom, že Slovensko prichádza o miliardy a držať ústa pri takýchto sumách nie je koaličná zdvorilosť, ale zločin!
  10. Ešte raz: všetci tí, ktorí prichádzajú o živobytie kvôli tomu, že štát im v kríze nepomáha, všetci tí ľudia, ktorí sa ocitli na dlažbe a nemajú ako živiť svoje rodiny – všetci tí sa môžu ísť poďakovať Remišovej, Matovičovi a Sulíkovi.

Ja len, že niekto tu hovoril čosi o hmotnej zodpovednosti politikov. Nevolal sa Igor? Povedzte, koľko bude trvať Veronike, kým našetrí miliardu?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *