Toto si treba vypočuť! J. Baránek: Kočner je produktom Dzurindových vlád, nešetril ani Čaputovú s Malchárkom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V dnešnej relácii rádia Infovojna sa politický analytik RNDr. Ján Baránek venoval okrem iného korupcii, neschopnej vláde, ale aj súčasnej prezidentke.

Poukazuje na to, že Kočner, ani korupcia nie sú „copyright“ Fica, ale že tieto dva „fenomény“ tu boli už dávno. Práve za vlád Mikuláša Dzurindu dosahovali najväčší rozmach a zároveň sa Baránek pýta, prečo ak hlavným sloganom tejto vlády je boj proti korupcii ešte neboli na výsluchu Dzurinda a Malchárek, za kauzu Gorila.

Baránek je presvedčený, že ak sa má robiť spravodlivosť, tak by mala byť celoplošná, nie len na vybrané osoby a podľa neho je nemožné, že bojovať proti korupcii idú plagiátori.

Neskôr sa tiež venuje prezidentke Čaputovej, ktorá je podľa Baránka len marketingový produkt a podobne ako Kiska nevedia narábať so svojimi právomocami.

Zdroj: www.infovojna.sk

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Toto si treba vypočuť! J. Baránek: Kočner je produktom Dzurindových vlád, nešetril ani Čaputovú s Malchárkom

  • 4. februára 2021 at 19:08
    Permalink

    Pravda, pravdúca! Stopercentná! A áno, korupcia je všade, aj na tých najnižších poschodiach, aj na prízemí.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *