Toto si treba vypočuť! J. Baránek: Kočner je produktom Dzurindových vlád, nešetril ani Čaputovú s Malchárkom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V dnešnej relácii rádia Infovojna sa politický analytik RNDr. Ján Baránek venoval okrem iného korupcii, neschopnej vláde, ale aj súčasnej prezidentke.

Poukazuje na to, že Kočner, ani korupcia nie sú „copyright“ Fica, ale že tieto dva „fenomény“ tu boli už dávno. Práve za vlád Mikuláša Dzurindu dosahovali najväčší rozmach a zároveň sa Baránek pýta, prečo ak hlavným sloganom tejto vlády je boj proti korupcii ešte neboli na výsluchu Dzurinda a Malchárek, za kauzu Gorila.

Baránek je presvedčený, že ak sa má robiť spravodlivosť, tak by mala byť celoplošná, nie len na vybrané osoby a podľa neho je nemožné, že bojovať proti korupcii idú plagiátori.

Neskôr sa tiež venuje prezidentke Čaputovej, ktorá je podľa Baránka len marketingový produkt a podobne ako Kiska nevedia narábať so svojimi právomocami.

Zdroj: www.infovojna.sk

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Toto si treba vypočuť! J. Baránek: Kočner je produktom Dzurindových vlád, nešetril ani Čaputovú s Malchárkom

  • 4. februára 2021 at 19:08
    Permalink

    Pravda, pravdúca! Stopercentná! A áno, korupcia je všade, aj na tých najnižších poschodiach, aj na prízemí.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *