Toto už je asi folklór: Naďovo ministerstvo dáva na vedomie, že opäť pôjdu cudzie vojska cez naše územie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Pavel Neubauer

Bratislava 12. februára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované štyri cestné presuny zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR v období od 15. do 21. februára. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Konkrétne pôjde o presun amerických a talianskych vojakov,“ priblížila hovorkyňa. Ako zdôraznila, tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Toto už je asi folklór: Naďovo ministerstvo dáva na vedomie, že opäť pôjdu cudzie vojska cez naše územie

 • 12. februára 2021 at 11:42
  Permalink

  To akože pre nich zákaz vychádzania neplatí? Hlavne, že ľudia na Slovensku sa musia každý týždeň špajľovať až do mozgu, nosiť pri sebe modré papiere a cudzí americkí okupanti sa budú prevážať po SR, ako keby sa nechumelilo? Aha, pochopil som, Matelkove stupidity platia len pre chudobný plebs a okupanti z NATO si na našom území môžu robiť, čo sa im len zachce. Bez testu, bez karantény, hlavne buzerujme chudobinu.

  Toto je len ďalší doklad, že sme nesvojprávna kolónia a vazali na spôsob Burundi či Lesotha a niektorí zmanipulovaní mladíčkovia-blbečkovia tomu ešte tlieskajú a majú plné ústa „slobody“ či „demokracie“. V mene slobody ospevujú vazalstvo a v mene demokracie spievajú ódy na okupačný neoliberalizmus. A toto je výsledok.

  Reply
 • 12. februára 2021 at 11:56
  Permalink

  Demonštrácia sily – pozrite sa Slováčkovia, koho máme za sebou, keby vás náhodou napadlo neposlúchať. Hrozbou pre Slovensko nie je Rusko, dokonca ani Covid, ale zapredaná banda zlodejov pri moci a ich bábkovodiči !!!

  Reply
 • 12. februára 2021 at 16:44
  Permalink

  „Poslovia mieru!“

  Reply
 • 13. februára 2021 at 3:37
  Permalink

  A z oboch tvárí Mata a Pata vyčítať neutíchajúce amikorgazmy…(LOL)

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *