Trump na prvom povolebnom zhromaždení: Tieto voľby vyhráme

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


    Valdosta 6. decembra (TASR) – Americký prezident Donald Trump na prvom povolebnom zhromaždení znovu zopakoval svoje tvrdenia, že víťazstvo v amerických prezidentských voľbách mu ukradli. Zhromaždenému davu vo Valdoste v štáte Georgia povedal, že aj tak nakoniec zvíťazí. Informovala o tom agentúra AFP.


      „Je to zmanipulované. Je to dohodnuté,“ okomentoval víťazstvo novozvoleného prezidenta Joea Bidena.


      Napriek prudkému nárastu v počte prípadov ochorenia COVID-19 v USA bolo na zhromaždení vidno len niekoľko ľudí s rúškami na tvárach a mnohí z nich nedodržiavali fyzický odstup.


      K Trumpovi sa pridala prvá dáma Melania Trumpová, ktorá pred prezidentom predniesla krátky prejav.


      Trump robil v Georgii kampaň pre dvoch republikánskych kandidátov do Senátu, ktorých čaká veľmi dôležité dodatočné kolo volieb 5. januára 2021, ktoré rozhodne o tom, ktorá strana bude ovládať Senát.


      „Voliči v Georgii rozhodnú, ktorá strana bude riadiť každý výbor, napíše každý zákon a bude kontrolovať každý dolár daňových poplatníkov,“ vyhlásil. „Jednoducho povedané, rozhodnete, či vaše deti budú vyrastať v socialistickej krajine alebo či budú vyrastať v slobodnej krajine,“ dodal dosluhujúci americký prezident.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Trump na prvom povolebnom zhromaždení: Tieto voľby vyhráme

 • 6. decembra 2020 at 11:56
  Permalink

  NAJŠIALENEJŠÍCH 105 MINÚT V HISTÓRII AMERICKEJ TV

  Počas deväťdesiatminútovej tlačovej konferencie, prenášanej vo štvrtok 19.11.2020 televíziou, tvrdil Trumpov právnik Rudy Giuliani, že demokrati vraj riadia „celoštátne sprisahanie“ s cieľom Trumpovi „ukradnúť voľby“, v spolupráci so sprisahancami z Číny, z Kuby, z Clintonovej nadácie, s Georgom Sorosom a zomrelým venezuelským prezidentom Hugo Chávezom. Nepredložil žiadne dôkazy. Pri vystúpení sa potil a po tvári mu tiekli cícerky čiernej farby z jeho nafarbených vlasov.

  Chris Krebs, činiteľ Trumpovej vlády zodpovedný za priebeh volieb, ktorého Trump minulý týždeň vyhodil z funkcie za to, že Krebs svedčil, že tohtoročné americké voľby boli absolútne férové a k žiadnym volebným podvodom nedošlo, napísal na Twitteri:
  „Tá tlačová konferencia bola najnebezpečnejších 105 minút televízie v americkej histórii.
  A zrejme tiež najšialenejších. „

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *