1. máj v Košiciach

Mapa nie je dostupná

Dátum/čas
Date(s) - 01/05/2019
10:00 - 11:45

Miesta konania
Košice

Kategórie


Fotka Petra Nišponského.

Mestská organizácia Komunistickej strany Slovenska v Košiciach pozýva všetkých komunistov, robotníkov, pracujúcu chudobu, nezamestnaných, odborárov, mierových aktivistov, členov Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov, občanov, ktorí majú vážne výhrady voči súčasnej politike sociálnej nespravodlivosti na Slovensku a širokú občiansku verejnosť.

Príďte spolu s nami pri príležitosti 1. mája – Sviatku práce demonštrovať za prácu a chlieb, za sociálnu spravodlivosť, za dôstojný život pracujúceho človeka.

Pripomenieme si 100 rokov od uzákonenia 1. mája ako sviatku práce v bývalom Československu a rovnako aj storočnicu od prvého masového štrajku robotníkov proti vykorisťovaniu, nezamestnanosti, biede a hladu v Košiciach z roku 1919.

Protest a oslava 1. mája – Sviatku práce sa uskutoční v Košiciach, v stredu, 1. mája 2019
o 10.00 hodine na Hlavnej ulici pred súsoším Immaculata.

Po ukončení oficiálnej časti akcie sa v najbližšej kaviarni (letnej terase), priamo pri mieste konania demonštrácie stretnú predstavitelia KSS a kandidáti KSS na poslancov vo voľbách do Európskeho parlamentu s občanmi, aby im osobne, z očí do očí objasnili politiku komunistov, aby priamo odpovedali na otázky verejnosti, aby vysvetlili prečo KSS postavila kandidátku do volieb do EP, prečo a ako budú komunisti hájiť záujmy Slovenska, práva a záujmy pracujúcich a nezamestnaných občanov Slovenska a regiónu v Európskom parlamente.

MO KSS Košice
Krajská rada KSS Košického kraja

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *