Už vieme prečo je Kolíková chránený druh: Ako je nadácia Zastavme korupciu, ktorú založil a dotuje majiteľ ESETu prepojená s Kolíkovou?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Pracovníci nadácie podozrivo aktívne utekali do éteru vysvetľovať, hneď po prevalení Kolíkovej afér, že Kolíková je čistá. Nečudo, keď majú osobné prepojenia!

„Kolíkovej advokátska kancelária prostredníctvom svojho partnera L. Opetta  právne zastupuje aj politickú mimovládku Zastavme korupciu,“ informuje stránka na Facebooku.

Stránka „Neverím falošným politikom“ doplnila chýbajúci dielik do puzzle. V Hlavnom denníku sme opakovane upozornili na nadprácu, ktorú „protikorupčná“ nadácia v prípade ministerky spravodlivosti vykonáva. Pracovníci nadácie totiž podozrivo aktívne utekali hneď po prevalení Kolíkovej afér do éteru vysvetľovať, že Kolíková je čistá.

Na stránke „Neverím falošným politikom“ sa objavil takýto príspevok: „Všetko do seba zapadá ako ozubené kolieska. Kolíkovej advokátska kancelária prostredníctvom svojho partnera L. Opetta právne zastupuje aj politickú mimovládku Zastavme korupciu. Už teda rozumieme, prečo sa médiám a mimovládkam nechce rozoberať jej kauzy,“ napísali v príspevku.

Na záver doplnili ešte vysvetlenie: „Pán Opett je známy tým, že buď zastupuje alebo je nastrčený v rodinných firmách Kolíkovcov, ktoré robia miliónový biznis so štátom! A vraj oni sú tí slušnejší,“ dodal autor.

Zdá sa, že amatérske facebookové stránky vedia vyšetrovať korupciu lepšie ako slávna nadácia Zastavme korupciu. A to je na zamyslenie.

Autor: Petra Demková

Zdroj: www.hlavnydennik.sk

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Už vieme prečo je Kolíková chránený druh: Ako je nadácia Zastavme korupciu, ktorú založil a dotuje majiteľ ESETu prepojená s Kolíkovou?

 • 19. mája 2021 at 15:54
  Permalink

  To je spinavost, vsetci su jedna banda, chrbat si chrania. Jedna vos ako druha. Potom sa cuduju, ze ludia , ktori zili a konali cestne,su nahnevani a sa maju na tuto spinu pozerat. Kam sme to dosli v dvadsiatom prvom storoci.Nasa hamba, nemali sme to dovolit. Mame sa dobre, dobre nam tak. Slovaci neboli v ziadnej etape zitia nikdy taky bojacny a chudaci , ako dnes.Nikdy sa nebali a boli statocniu. Dnes nema kto byt statocny…..Vsetci su kupeni, alebo nie ??

  Reply
 • 20. mája 2021 at 15:08
  Permalink

  Kolika už dlhodobo označujem ako „minister SMRŤ“! Ono to má niekoľko dôvodov. Jedným a hlavným je smrť generála LUČANSKÉHO, za ktorú nesie táto odporná „minister SMRŤ“ nielen jednoznačnú politickú zodpovednosť, ale nepriamo sa na nej aj podieľala minimálne tým ako VEREJNE KLAMALA a neustále KLAME vo všetkých kauzách a otázkach týkajúcich sa ministerstva spravodlivosti!
  Ale okrem toho je tu aj iné „racio“… Jedine SMRŤ je ku všetkým ľuďom „spravodlivá“. A zdá sa že tá ODPORNÁ OHAVA sa s touto „dogmou“ plne stotožnila a samu seba personifikovala do pozície „spravodlivosti“ ako tú „jedinú spravodlivú“… Ale zobrala to DOSLOVNE!
  Neviem o tom, že by za iného ministra spravodlivosti ZOMRELO TOĽKO „NEVINNÝCH LUDI“ V BASE! Veď všetci tí, čo ešte neboli odsúdení sú predsa NEVINNÍ! A toto je tretí dôvod, pre ktorý by sa mala kolik označovať ako MINISTER SMRŤ!!!!!

  Reply
 • 23. mája 2021 at 5:38
  Permalink

  Založenie zastavme korupciu jeto len zámer aby mohli páchať vládny činiteľa zlo aj klamať arobyt podvody a zatikat koho chcú za ich činy

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *