Veci Verejné Romana Michelka: Čo riešili politické špičky na „tajnej“ schôdzke a dar 1,5 miliardy eur pre USS

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


O čo išlo na stretnutí, ktoré údajne zvolala premiér Heger na SIS ? Polícia sa vymkla spod kontroly a naplno vypukla vojna policajtov. Sú vážne podozrenia, že policajti konajú na politickú objednávku. Likvidujú sa politickí oponenti a zastrašujú sa nepohodlné osoby. Údajne za stíhaním exšéfa SIS Pčolinského je to, že natrafil na megaškandál koalície, tak ho bolo treba zastaviť.

Spravodlivosť, je za Matoviča extrémne selektívna. Malchárek, Dzurinda, Bubeníkova, či Mikloš sa len smejú a dokonca sa pasujú do pozície „morálnych autorít“. Väčší gýč sa ani nedá predstaviť. Zdá sa, že takéto metódy sa sprotivili aj exšéfovi NAKA Zurianovi a skončilo to „návštevou“ komanda nad ránom. Asi mal dobré info lebo preventívne odcestoval do zahraničia.

O pomeroch aké vládnu vo vyšetrovacích orgánoch svedčí aj svedectvo advokáta Martina Ribára, ktorý bol protiprávne v kolúznej väzbe od roku 2019. Ako povedal, ak by vypovedal ako to orgány chceli, bol by za týždeň doma. No a nakoniec najväčší podvodník, ktorému za jeho činnosť hrozilo „doživotie“, Ex námestník SIS Beňa, ktorý dostal aj Pčolinského do väzenia, nakoniec dostal 5 ročnú podmienku. Absolútny výsmech.

Matovič sa zahral na Mikuláša. Toho čo chodí 6. decembra nadránom. Len miesto detí chcel obdarovať nenásytných koristníkov, rozumej vlastníkov U.S. Stellu. Čo je to pre užívateľa šampónu na srsť pre mačky 1.5 mld eur. Samozrejme také jednoduché to nebude. Z Fondu obnovy je na dekarbonizáciu vyčlenených cca 380 mil eur, v Envirofonde je nejakých 820 mil. A to pôjde na všetky projekty. Len tak mimochodom pred cca 2 rokmi chceli Číňania kúpiť Košické železiarne na 1,4 mld dolárov a Američanom sa to zdalo málo. Dnes by ešte chceli 1,5 mld, aby nemuseli prepúšťať? To je absurdné. Každopádne, ak majú v Pittsburgu aspoň trocha súdnosti museli konštatovať, že Matovič je ešte väčší blbec, než sme dúfali.

Boj o navýšenie rozpočtového deficitu neskončil, boj o rozpočet trvá. Nateraz to dopadne asi kompromisom, niekde medzi 1,7 mld a 3,4 mld. Diaľnica do Grécka ako vyšitá. Súboj tlačoviek Sulíka a Matoviča bol zážitok. Matovič čistá nenávisť a séria podpásoviek, bezbrehej demagógie, a ako bonus navrch Sulíkov syn Hugo. Čo sa týka Sulíka, relatívne racionálne argumenty, aj keď jeho obsesia minimálnym štátom sa zaprieť nedá a pri niektorých položkách (lieky zachraňujúce život) sú jeho vyjadrenia až sociopatické. Bijú sa chlapci medzi sebou, nech sa len bijú. Vzájomné oslabovanie je to najlepšie, čo pre Slovensko môžu urobiť.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Veci Verejné Romana Michelka: Čo riešili politické špičky na „tajnej“ schôdzke a dar 1,5 miliardy eur pre USS

 • 23. mája 2021 at 15:52
  Permalink

  Takze tak p. Michelko. Politicko,Justicno,Policajna MAFIA ako vysita z AKCNEHO filmu. A to uz 30 rokov. DOKEDY? A Slovac si zaklada dalsie a dalsie Mafianske spolky Politickych stran kolko- 160 ?
  Kde bude ROZUMOVE dno Slovaka v zadku? STAT IDE DO LIKVIDACIE hrozi Bankrot zatiahli nas do vojny proti RUSKU – BARBAROSA 2 v plnom prude. Montovne aj VSZ stagnuju zbytok je v prdeli CORONA splnila ucel. A vela vazena ELITA slovenska komentuje a komentuje ako skorumpovane ODBORY. To fakt ZERETE seno. Zaco vas ma cela BABKOVA vlada USA aj s parlamentom VLASTIZRADNYCH oslov? Nie nahodov este za vetsich HLUPAKOV co sa nevedia zjednotit a postavit na ODPOR.

  Reply
 • 31. augusta 2021 at 21:34
  Permalink

  Zdravím p.Michelka,chcel by som Vás poprosiť o link aj na staršie komentáre. Ďakujem

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *