Veci Verejné Romana Michelka: Matovičova bizarná tlačovka

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Udalosť týždňa: viac než dvojhodinová plačovka.

Kto dostane čierneho Petra za krach akcie Sputnik V?

Čo je podstatou tejto krízy?

Šialená zbabelosť Igora Matoviča, ktorý sa panicky bojí prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia, a preto núti úplne šialenými a psychopatickými metódami koaličných partnerov , aby zobrali spoluzodpovednosť za jeho kontroverzné rozhodnutia, s ktorými pritom nesúhlasia. Nakoniec sa ukázalo, že všetko spackali hlavne jeho ľudia. Marek Krajči nebol schopný ani načas zaplatiť. A nový minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský dokonca žiadal neskoro zaplatenú sumu naspäť.

Je to tým, že je ešte väčší blbec, než sme si mysleli, alebo je to nejaký trápny odboj hlavného rusfóba Jaroslava Naďa cez svojho tajtrlíka Lengvarského? V priebehu plačovky Igor Matovič bol neskutočne veľakrát usvedčený zo lži. Radoslav Baťo jasne pomenoval Matoviča pravým menom, ktoré okamžite zľudovelo, presne totiž vystihol jeho podstatu – ZPH (Zbabelé psychopatické hovno).

Je krajne pokrytecké, že koaliční politici miesto toho, aby zastavili Matoviča, nosia šéfke ŠUKL-u Zuzane Baťovej záplavy kvetín, vytŕčajú sa v tričkách Je suis Baťová či All for Baťová. Absurdné sú aj Sulíkove predstavy, že premiér Heger dokáže dať do laty Matoviča.

Doteraz sa Eduard Heger prejavil iba ako hovorca druhej Matovičovej vlády, respektíve posledná handra, či vrchnáý patolízač.

On naozaj nedokáže pochopiť, že nádeje vkladané do Hegera sú absolútne mimo?

Je možné, aby nakoniec vznikol konflikt medzi Matovičom a Hegerom, lebo by sa mu Heger vzoprel?

Túto možnosť s pravdepodobnosťou blížiacou sa vylučujem.

Kde sú tie tri miliardy eur ročne, čo vraj ukradla mafia?

Ako to, že sa netopia v peniazoch, ako to, že nemôžu dať tristo eur na každé nezaopatrené dieťa?

Ako to, že na absolútne zbytočné testovanie sú stovky miliónov vždy k dispozícii, napriek tomu, že záchyt jedného pozitívneho stojí vyše 3400 eur a úspešnosť testovania je 0,26 % ?

Ako to, že „mafia“ ma po roku hrôzovlády Matoviča 3, 5 násobok podpory než OĽANO?

Roman Michelko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *