Veci Verejné Romana Michelka: Tragická samovražda „kajúcnika“ Františka Böhma

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ako je nastavený systém vyšetrovania na Slovensku? Ako je možné, že v krátkom čase máme jednu údajnú samovraždu generála Milana Lučanského, jednu nedokonanú Moniky Jankovskej a jednu dokonanú samovraždu Františka Böhma? Ako je toto možné? Aké metódy používajú vyšetrovatelia?

Sme ešte civilizovaný štát, ak sa niečo také toleruje? Čo robí opozícia? Ako je možné, že ministerka spravodlivosti Mária Kolíkova ešte ani raz nečelila odvolávaniu? Zdá sa, že takmer všetky obvinenia stoja na tvrdeniach „kajúcnikov“. Bez nich by sa zrejme obvinenia úplne zrútili. No a keď kajúcnici nevedia dodať dostatočné dôkazy, dostávajú sa pod obrovský psychický nátlak, ktorému nedokážu odolať.

Dokedy budeme tolerovať takúto nepríčetnú šikanu zo strany vyšetrovateľov? Prečo dozorujúci prokurátor v prípade generála Lučanského nedovolil Lučanskému ani fotografiu jeho dcéry? Ako by mohol nejako ovplyvniť vyšetrovanie! A prečo nemohol nebohý generál Lučanský zavolať po známom incidente manželke? Aké ďalšie „gestapácke“ metódy ma súčasná kamarila ešte v talóne?

Koalícia sa extrémne bojí ľudí, voličov. Snaha zneužiť Slovenskú poštu je absolútnym výkrikom zúfalstva. Hrubo sa porušuje petičné právo, ľudia sú zastrašovaní a Slovenská pošta negarantuje doručenie petičných hárkov. Dokáže selektívne neplniť platenú službu a stáva sa nástrojom tých najskompromitovanejších politických síl. Spor Lucia Ďuriš Nicholsonová – Veronika Remišová je nateraz zmrazený. Je síce pravda, že v tejto chvíli sme o tú povestnú miliardu ešte neprišli, ale s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou o ňu prídeme v roku 2023, respektíve dovtedy určite celú miliardu nedočerpáme . Vtom má pravdu Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa za svoje tvrdenie pravdepodobne v roku 2023 nebude musieť Veronike Remišovej ospravedlňovať. Richard Sulík ju však podľa nej dostatočne nepodržal, keď sa za jej tlačovku na koaličnej rade ospravedlnil a to ju viedlo k tomu, že zo SaS odchádza. V poriadku. Plakať pre to asi veľa ľudí nebude.

Poslanec Martin Čepček dostal trojmesačné vylúčenie z poslaneckého klubu OĽANO. Prečo? Pretože konal ako nezávislá osobnosť. Dával poslanecké návrhy, ktoré korešpondovali s jeho pro-life názormi. Zdá sa, že držať sa svojich hodnôt je pre členstvo v dnešnej koalícii absolútne K.O. Na to, aby sa stal poslancom, mu stačilo zopár videí, nikto ho nepoznal, tak sa trocha prerátali. Ukazuje sa, že to predsa len nebude ďalší Jozef Pročko či Romana Tabak. Usvedčuje falošných kresťanov Annu Záborskú či Richarda Vašečku z pokrytectva a zároveň je najvyšší čas, aby z koalície definitívne odišiel. Ak by sa po troch mesiacoch vrátil, absolútne by poprel sám seba a stal by sa smiešnym.

Agentúra AKO zverejnila prieskum, v ktorom má ĽS Naše Slovensko 3,8 percenta. Tým jasne dokázala, že nie je agentúrou, ktorá mienku vo verejnosti skúma, ale že je to agentúra, ktorá sa snaží novú realitu vytvárať. Jej doterajšie aktivity boli pochybné, ale týmto prerazila aj to najhlbšie dno. Takýto výsledok by bol ako tak vysvetliteľný, ak by už Milan Uhrík a Milan Mazurek ohlásili nový subjekt a ten by figuroval v prieskumoch, takto je to však bohapusté zavádzanie. Ale aspoň dobre vieme, ako máme „čítať“ výsledky tejto „prieskumnej“ agentúry.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Veci Verejné Romana Michelka: Tragická samovražda „kajúcnika“ Františka Böhma

  • 18. februára 2021 at 17:51
    Permalink

    Pred a po voľbách v roku 2020, po nástupe k moci dnešná koalícia hlása očistu justície, právny štát, boj s korupciou. Akoby korupcia, mafia, vznikli u nás a vo svete iba v posledných 12 rokoch. Porážkou Smeru a ich nástupom k moci sa mala skončiť každá amorálnosť a protiprávnosť. Vidíme čo sa deje. keď o korupcii a mafii hovoria tí najčistejší. Najmä záhadná smrť gen. M. Lučanského vyvolala mnohé otázky a pochybnosti: bola to vražda, samovražda, bol k nej dohnaný, prečo ju dopustili? Krátko po tejto tragédii tu máme ďalšie, nedokonaná samovražda M. Jankovskej a dokonaná F. Böhma. Pravdu o ich príčinách, divných okolnostiach chcú poznať najmä nešťastní príbuzní aj všetci slušní ľudia. Okrem tých tragédii vidíme flagrantné porušovania zákonov, ústavy, absurdne (ne)rozhodnutíia udalosti, odporujúce etike a právu, ktoré sľúbila nová koalícia. Pandémia Corony nielen sťažuje, ale vďaka nej, núdzovému stavu aj pomáha koalícii prežiť. Dokedy? Nebyť tých obmedzení by do ulíc vyšli aj iní, než Šeligovi, Farskej, či Stankeho „slušňaci“. Najistejšie pre nich je predlžovať núdzový stav do konca volebného obdobia. A nepovoliť ani voľby o tri roky, nieto ešte predčasné.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *