Veľvyslanectvo Ruska na Slovensku: Sme vďační obyčajným slovenským občanom za podporu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Na sociálnej sieti sa Veľvyslanectvo Ruska na Slovensku poďakovalo bežným občanom Slovenskej republiky za podporu, ktorú im vyjadrujú.

Veľvyslanectvo Ruska na Slovensku nechalo krátky a veľavravný odkaz: „Sme vďační obyčajným slovenským občanom za podporu v tejto zložitej dobe.“

Благодарны обычным словацким гражданам за поддержку в это нелегкое время.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
18 thoughts on “Veľvyslanectvo Ruska na Slovensku: Sme vďační obyčajným slovenským občanom za podporu

 • 23. apríla 2021 at 20:35
  Permalink

  Dobry den, my Slovaci nemozeme za rozhodnutia nasej /americkej /vlady, pri volbach si niektorí ludia, mysleli , ze blazon vo vedeni statu je vtipne. No nie je. Banuju, no ine nemozeme urobit , akurat ich zakonnou cestou vypakovat. Sme s Vami sme bratia ,a verime, ze neodsudite cele Slovensko kvoli nezodpovednej , zapredanej vlade. Drzte sa, fandime Vam.

  Reply
  • 26. apríla 2021 at 14:23
   Permalink

   Zakonna cesta je aj obcianska neposlusnost, nuz je nacase vyjst do ulic alebo sa caka,ze vas este viac oberu o peniaze, majetok,pracu,zdravie? Uz v novembri bolo neskoro!!!

   Reply
 • 24. apríla 2021 at 2:40
  Permalink

  Ako občan Slovenska nesúhlasím s postojom našich amikopätolízačov vo vláde a chcem poďakovať Ruskej ambasáde za umiernený a priateľský prístup. Žiaľ, naše postoje sú ignorované aj progresívnu marionetou v prezidentskom paláci..?

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 9:48
  Permalink

  Prikláňam sa k vyššie uvedenému článku a plne ho podporujem.

  Reply
  • 26. apríla 2021 at 19:20
   Permalink

   Sme bratia Slovania a preto sa nikdy nepostavíme proti vám.

   Reply
 • 24. apríla 2021 at 9:49
  Permalink

  Držte sa, bratia Rusi, sme s vami! To len Američania na čele nášho štátu sa snažia budiť iný dojem.

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 14:25
  Permalink

  Drzte sa bratia, sme s Vami .. ✊

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 16:31
  Permalink

  za vyjadrenie vlády SR voči Rusku sa hanbím, moc ma to mrzí ,lebo Rusko je krajina naša bratská, ktorá si takéto jednanie zo strany SR nezaslúži. Verte, že väčšina Slovákov je striktne proti osočovaniu Vašej krajiny krátkozrakými zapredancami, ktorí Vám nesiahajú ani po päty. Karma funguje, na každého si počká, vivat Rusko!!!!

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 17:23
  Permalink

  Уважаемый господин Президент Путин, любимая Россия,
  oт имени всех нормальных и здоровых Cловаков благодарю вас за рассудительность, мудрость и мир во всем мире.
  Мы, простые словаки, стыдимся своего предательского правительства.
  У вас есть наша абсолютная поддержка!
  С уважением, Педро, Словакия

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 17:37
  Permalink

  Vážený Pán Prezident Putin, milované Rusko, v mene všetkých normálnych a zdravo zmýšľajúcich Slovákov Vám ďakujeme za Vašu rozvážnosť, múdrosť a mier vo svete. My, obyčajní Slováci, sa hanbíme za našu zapredanú a vlastizradnú vládu. Máte u nás absolútnu podporu. S úctou Pedro, Slovensko

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 20:01
  Permalink

  Milí Ruskí priatelia, ďakujem za Vašu človečinu, za pokoj a rozvahu, za všetko, čo ste dali svetu … Mám už svoje odžité, ako 15 ročný som bol v pionierskom tábore v Tule, Kaluge a Jasnej Poľane ako vysokoškolák som pri práci na diplomovke čerpal z fantastických ruských technických materiálov (stabilitné problémy pri stavbe oceľových mostov), ako skoro dôchodca som sa odhodlal a manželkou cvičiť SYSTEMU … Nemám vôbec úctu k vláde Slovenskej republike, ktorá robí Slovensku len hanbu. Milujem Slovensko a Slovanstvo. Máte moju podporu, obdiv. Verím v naše priateľstvo a mierovú budúcnosť. Prejav V.V. Putina vlial nádej, vieru a odhodlanie do sŕdc nielen Ruského národa ale aj Slovenského národa ale predovšetkým tým ľuďom, ktorí si ctia rodinu, vzdelanie … Modlím sa za Vás. S úctou Igor

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 22:44
  Permalink

  Západní agresori, barbari očividne by za každú cenu chceli roztrhnúť puto medzi bratskými Slovanskými národmi , medzi národmi Ruska a Slovenska …. a neštítia sa žiadnych zákerných , podlých….. praktik, ale týchto “mokrých snov” sa budū musieť vzdať. Sláva Ruskému národu a silnej RUSKEJ FEDERÁCII! Слава России! ?????. ?❤️????

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 22:47
  Permalink

  @Západní agresori, barbari očividne by za každú cenu chceli roztrhnúť puto medzi bratskými Slovanskými národmi , medzi národmi Ruska a Slovenska …. a neštítia sa žiadnych zákerných , podlých….. praktik, ale týchto “mokrých snov” sa budū musieť vzdať. Sláva Ruskému národu a silnej RUSKEJ FEDERÁCII! Слава России! ?????. ?❤️????

  Reply
 • 24. apríla 2021 at 23:43
  Permalink

  Rusky narod su nasi bratia, vdacime mu za slobodu, ktoru chce teraz americky imperialista znicit. Uz sme pochopili chybu pri volbach , dostali sa k moci jednotlivci , ktori chcu znicit nasu naklonnost k ruskemu narodu a zasiat nenavist. My slovaci to ustojime a dakujeme nasim ruskym bratom za podporu a pochopenie.

  Reply
 • 25. apríla 2021 at 10:54
  Permalink

  Česi a Slováci stoja pevne na strane Ruska, odsudzujú vypovedanie diplomatov a odmietajú akékoľvek iné nepriateľské prejavy svojich vazalských politikov.
  badatel.net

  Reply
 • 25. apríla 2021 at 17:59
  Permalink

  Keby to bolo aj na nás – ostatných ľuďoch Slovenska ako sa rozhodneme, verte nám drahí Slovania Rusi, že by k tak žalostnému verdiktu nikdy nedošlo. Je zarážajúce ako naša vláda rozhodla (vieme, že sami za seba by tak nekonali). Verím, že zdravý rozum zvíťazí a ostaneme verní slobode a v priateľskom duchu.

  Reply
 • 26. apríla 2021 at 18:40
  Permalink

  Bratia Rusi- stojíme za Vami napriek krokom našej zradcovskej vlády- ktorú ja osobne som nevolil a nikdy voliť nebudem. Veľmi dobre vieme, kto je nás SKUTOČNÝ priateľ a spojenec- ste ti Vy!

  Reply
 • 9. mája 2022 at 10:18
  Permalink

  celu historiu od kriziakov cez napoleona aj hitlera sa zapad snazi vykradnut rusko … dnes znova svetovladcovia pomocou obrovskych nakradnutych penazi zacali dosadzovat v eu statoch svoje zkorumpovane vlady pre aktivovanie ozbrojenej fasizacie na pad ruska … je preto potrebne zobrat moc zbrane a siete zloduchom pretoze inac akutne hrozi tyran-totalita celeho sveta … z ruska k
  nam prisla pravda a spravodlivost zo zapadu len vojny … tak je to aj dnes … jl

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *