Verejnosť uverí výsledku vyšetrovania smrti gen. Lučanského pravdepodobne len od M. Radačovského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 28. januára (TASR) – V prípade úmrtia bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského sa urobili desiatky úkonov vrátane znaleckých skúmaní. Uviedol to vo štvrtok generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Kedy bude rekonštrukcia udalostí, ktoré viedli k Lučanského smrti, nevie. Zopakoval, že sa na nej plánuje zúčastniť.


      „Som priebežne podrobne informovaný krajským prokurátorom o vykonaných procesných úkonoch. Sú to už desiatky úkonov vrátane znaleckých skúmaní,“ uviedol Žilinka. Nateraz bližšie informácie neposkytuje. „Sľúbil som, že sa zúčastním aj na rekonštrukcii smutných udalostí priamo osobne v Prešove a po skončení vyšetrovania poskytneme veľmi podrobnú informáciu verejnosti o našich zisteniach,“ povedal.


      Úmrtie policajného exprezidenta Lučanského i jeho skoršie zranenie oka má prešetriť nezávislá kontrolná komisia. Prizvaní sú tiež experti. Generál Lučanský zomrel 30. decembra 2020 po tom, ako sa 29. decembra v Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody v Prešove pokúsil o samovraždu.

Ako autori správy konštatujú, že išlo o pokus o samovraždu, keď vyšetrovanie prebieha, to nevieme. Určite verejnosť skôr uverí zástupcovi rodiny M. Lučanského, Miroslavovi Radačovskému.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Verejnosť uverí výsledku vyšetrovania smrti gen. Lučanského pravdepodobne len od M. Radačovského

  • 28. januára 2021 at 20:56
    Permalink

    Odstránťe tú prašívú gambatú Sviňu Lipšica, lebo dá ešte zasamovraždiť aj Gen Gašpara. Aj ten na tú sviňu veľa vie. Pokiaľ ambasáda za plotom nevymyslí iný príbeh. TT Pinochet to zvládne.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *