Verejnosť uverí výsledku vyšetrovania smrti gen. Lučanského pravdepodobne len od M. Radačovského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 28. januára (TASR) – V prípade úmrtia bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského sa urobili desiatky úkonov vrátane znaleckých skúmaní. Uviedol to vo štvrtok generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Kedy bude rekonštrukcia udalostí, ktoré viedli k Lučanského smrti, nevie. Zopakoval, že sa na nej plánuje zúčastniť.


      „Som priebežne podrobne informovaný krajským prokurátorom o vykonaných procesných úkonoch. Sú to už desiatky úkonov vrátane znaleckých skúmaní,“ uviedol Žilinka. Nateraz bližšie informácie neposkytuje. „Sľúbil som, že sa zúčastním aj na rekonštrukcii smutných udalostí priamo osobne v Prešove a po skončení vyšetrovania poskytneme veľmi podrobnú informáciu verejnosti o našich zisteniach,“ povedal.


      Úmrtie policajného exprezidenta Lučanského i jeho skoršie zranenie oka má prešetriť nezávislá kontrolná komisia. Prizvaní sú tiež experti. Generál Lučanský zomrel 30. decembra 2020 po tom, ako sa 29. decembra v Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody v Prešove pokúsil o samovraždu.

Ako autori správy konštatujú, že išlo o pokus o samovraždu, keď vyšetrovanie prebieha, to nevieme. Určite verejnosť skôr uverí zástupcovi rodiny M. Lučanského, Miroslavovi Radačovskému.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Verejnosť uverí výsledku vyšetrovania smrti gen. Lučanského pravdepodobne len od M. Radačovského

  • 28. januára 2021 at 20:56
    Permalink

    Odstránťe tú prašívú gambatú Sviňu Lipšica, lebo dá ešte zasamovraždiť aj Gen Gašpara. Aj ten na tú sviňu veľa vie. Pokiaľ ambasáda za plotom nevymyslí iný príbeh. TT Pinochet to zvládne.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *