(video) Ako si SMERáci uctili padlých na Slavíne

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

JE TO UŽ 76 ROKOV OD VÍŤAZSTVA NAD FAŠIZMOM

Strana SMER – SD považuje Deň víťazstva nad fašizmom za dôležitý sviatok, ku ktorému sa bude vždy hlásiť. Preto si predstavitelia strany tradične uctili obete a poklonili sa hrdinom 2.svetovej vojny na Slavíne. Úcta k hrdinom Červenej armády je o to aktuálnejšia, že rusofóbia vo vládnej koalícii nadobudla obludné rozmery a Rusko je absurdne obviňované z rozpútania 2.svetovej vojny. Keď sa strana SMER – SD stane súčasťou vládnej koalície, bude klásť dôraz na to, aby sa v slovenskej spoločnosti neprekrúcal význam Sovietskeho zväzu a jeho Červenej armády pri definitívnej porážke fašizmu.

Vyhlásenie strany SMER-SD

Smer-SD: Rusofóbia vo vládnej koalícii nadobudla obludné rozmery 

      Bratislava 8. mája (TASR) – Rusofóbia vo vládnej koalícii nadobudla obludné rozmery a Rusko je absurdne obviňované z rozpútania druhej svetovej vojny. Pri príležitosti sobotného Dňa víťazstva nad fašizmom to na sociálnej sieti uviedol opozičný Smer-SD.
      Strana považuje tento sviatok za dôležitý a bude sa k nemu vždy hlásiť. „Preto si predstavitelia strany tradične uctili obete a poklonili sa hrdinom druhej svetovej vojny na Slavíne,“ spresnili.


      Ďalej strana vyhlásila, že keď sa stane súčasťou vládnej koalície, bude klásť dôraz na to, aby sa v slovenskej spoločnosti neprekrúcal význam Sovietskeho zväzu a jeho Červenej armády pri definitívnej porážke fašizmu.

Zdroj: FB SMER-SD, FB Ladislav Kamenický

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *