(video) Harabin našiel dieru v zákone. Lipšic je zvolený nezákonne

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: YouTube kanál Štefana Harabina

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “(video) Harabin našiel dieru v zákone. Lipšic je zvolený nezákonne

 • 9. februára 2021 at 12:51
  Permalink

  Som znechutený, že sa Lipšic stal špeciálnym prokurátorom, ale spáchal on ÚMYSELNÝ trestný čin? Som laik, ale domnievam sa, že zrazenie chodca na priechode bol nedbalostný trestný čin.

  Reply
  • 9. februára 2021 at 13:49
   Permalink

   Ale organizácia vraždy Lučanského bol veľmi detailne premyslený skutok. Už sa teším ,keď po všeobecnej defenestrácii bude „doktor Černák “ v Prešovskej väznici výrazne naprávať zrak tým oceľovým boxerom Lipšicovi, Matovičovi, Naďovi, Kolíkovej , Mikulcovi a im podobným „ľudským hnidám“

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *