VIDEO: Humorista Milan Markovič o koronavíruse a dátach, ktoré nemáme: Vôbec nič nevieme a sotva sa to dozvieme

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


„Poetické hodnotenie“ chýbajúcich dát a z toho vyplývajúcich nevedomostí našich vládnych činiteľov pre ich kroky na boj s koronavírusom.

Analytici sa na prelome rokov vyjadrili, že im chýbajú viaceré základné dáta. Na základe správnych podkladov by vedeli lepšie nastaviť parametre boja proti Covid-19. Veľmi vtipne zhodnotil túto skutočnosť humorista Milan Markovič vo videu, ktoré zverejnila RTVS na sociálnej sieti.

Na prekvapenie mnohých zverejnila jeho „poetické hodnotenie“ nevedomostí našich vládnych činiteľov a hlavného hygienika tými najpodstatnejšími dátami pre analytikov verejnoprávna RTVS na svojom facebookovom profile. Video nášho zabávača možno otvorí oči všetkým tým, ktorí si myslia, že kompetentní disponujú všetkými podstatnými číslami, z ktorých potom čerpajú informácie pre kroky na boj s koronavírusom.

Zdroj: Infovojna, RTVS, Youtube

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VIDEO: Humorista Milan Markovič o koronavíruse a dátach, ktoré nemáme: Vôbec nič nevieme a sotva sa to dozvieme

  • 3. apríla 2021 at 22:06
    Permalink

    Super, treba ľuďom jednoducho hovoriť pravdu. Od toho tu je RTVS. Len tak ďalej!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *