(video) Ľ. Blaha: Dnes si z Remišovej v TA3 plesklo po hlave všetko, čo vlastnilo mozog. R. Fico s ňou opäť vytrel podlahu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha, podpredseda SMER-SD zhodnotil dnešný deň v televíznych diskusiách na TA3.

Ľuboš Blaha:

Milí priatelia,

dovoľte, aby som vyvrátil podozrenie, ktoré sa šíri na sociálnych sieťach, že Veronika Remišová je len smeráckou zamestnankyňou na Súmračnej, ktorú posielame do televíznych debát s Robertom Ficom, aby si s ňou náš predseda mohol zakaždým vytrieť podlahu.

1. Áno, súhlasím, pôsobí to tak, ale musím potvrdiť, že Remišová je ozajstná. Nechce sa tomu veriť, ale je to tak. Fakt sedí vo vláde a fakt vedie koaličnú stranu. Prisahám.

2. Ja som ten jej dnešný mentálny výpadok pozrel naživo v štúdiu, lebo som šiel diskutovať po nich. Skoro som tam umrel od pocitu prenesenej hanby. Naživo je to ešte lepšie ako z telky.

3. Keď nevedela, aká je výška rodičovského príspevku, chýbalo málo, aby som narušil vysielanie hurónskym smiechom. Veronika, toto mi už nerob prosím!

4. A keď nevedela, čo je to medzirezortné pripomienkové konanie, tak bolo počuť v TA3 hromadné pleskance po čele od všetkého, čo to sledovalo a vlastnilo mozog.

5. Ja len, že Robert Fico dnes Remišovú tak upratal, že o tomto sa bude hovoriť ešte roky. A potom, že v politike nezažijete aj zábavné chvíle.

6. Po tejto nakladačke, čo schytala Remišová, som si išiel podiskutovať d TA3 aj ja, nech sa páči, tu je krátky zostrih.

7. Naložil som vláde, čo sa do nich zmestilo. Bolo o parlamente, o testovaní, o pandemickom zákone, o Sputniku..

8. Ale priznám sa, že prvú polku relácie mi ešte trhalo kútikmi z Remišovej a druhú polku z takej smiešnej tety, čo poslali Zaľudia diskutovať so mnou.

Krásny deň, priatelia! Nezabudnite – úsmev, to je šanca premenená

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *