(video) Nehorázne: Podľa Kolíkovej je referendum neústavné. Fico ju vyškolil

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Na Facebook stránke SMER – SD Prešovský kraj sa objavilo video z dnešnej diskusnej relácie a textom „PODĽA MINISTERKY SPRAVODLIVOSTI KOLÍKOVEJ, JE REFERENDUM NEÚSTAVNÉ!“

V ÚSTAVE SR SA PÍŠE: V PIATEJ HLAVE – Druhý oddiel – Čl. 93 až Čl. 100 – REFERENDUM (ale podľa Kolíkovej je referendum neústavné).

Sledujte ako Robert Fico dnes vyškolil ministerku Kolíkovú.

Na konci výzývajú, že podpísané harky na vypísanie referenda môžete poslať poštou alebo odovzdať v okresných kanceláriach strany SMER – SD na celom Slovensku. A potom Kolíková uvidí, či je referendum neústavné.

Robert Fico na sociálnej sieti dodal:

DNES TO BOLO NAD SLNKO JASNÉ, REFERENDA SA BOJA

V dnešnej diskusnej relácii som sa od ministerky Kolíkovej dozvedel, že som zodpovedný najnovšie aj za 7000 obetí korony na Slovensku. Je pritom trestuhodné, že vláda I. Matoviča sa venovala nezmyselnému testovaniu namiesto toho, aby pomáhala chorým, ktorých zatvorila doma bez pomoci. Dnes ich v kritickom stave prijímame do nemocníc, kde stovka denne umiera.

Je mi tiež ľúto, že ministerka Kolíková útočí na referendum ako ústavný spôsob výmeny vlády a ešte hovorí o zbytočnej aktivite ľudí, ktorá prinesie ďalšiu frustráciu. Dnes bol na M. Kolíkovej vidieť strach z rozhorčenia ľudí, ktorí chcú hnať vládu I. Matoviča kade ľahšie. Preto sa znížila až k demagógii, že referendum je neústavné. M. Kolíková klamala, referendum je jediný ústavný spôsob, ako v krátkom čase ukončiť trápenie vlády I. Matoviča.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “(video) Nehorázne: Podľa Kolíkovej je referendum neústavné. Fico ju vyškolil

 • 28. februára 2021 at 19:51
  Permalink

  Kolíková hovorí o frustrácii?
  Ešte som takú frustráciu nezažila ako za vlády Matoviča!!! A určite nie som sama!

  Reply
 • 1. marca 2021 at 7:39
  Permalink

  Podla čl. 93 ods. 3 ústavy predmetom referenda nemôžu byť základné práva a slobody, dane, odvody a štátny rozpočet.
  Podľa tej mužatky je teda funkcia člena vlady základne ľudské právo??? Lebo nič ine ani teoreticky nepripadá do uvahy aby to bolo protiustavne.
  Tak kua idem hned napisat stažnosť do strasburgu, ze su porušované moje zakladne ludske prava, lebo som este nebol ministrom a odvolam sa na mužatku kolika.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *