(video) Poslušnosť Matovičovi a faloš Sme rodina reprezentuje poslanec Linhart. Sledujte ako si odporuje

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Poslanec Sme rodina Patrik Linhart, ktorý má na Facebooku silné vyhlásenia, okrem iného aj na Matovičom avizované zvýšenie DPH, má k vláde Hegera výhrady, ale Programové vyhlásenie jej vlády podporí. Neuvedomuje si, že vláda nie je len o ministroch Sme rodina, ktorých Linhart ospevuje, ale o ministroch všetkých strán. Nestačí len na Facebooku nadávať, ale aj ako poslanec konať a to Linhartovi očividne nejde.

Silné reči na Facebooku od Linharta

K zverejnenému videu poslanec Sme rodina Linhart dodal:

Pán Mičovský v pléne odo mňa dostal to, čo si zaslúžil. Keďže som vyčerpal všetky zákonné možnosti a nebol som vypočutý, uzavrel som to týmto spôsobom.

Toto je moja posledná kritika neschopnosti tohto ministra, ktorého som vyzval na rezignáciu. Od budúceho týždňa budem riešiť všetko za zatvorenými dverami na odbornej úrovni a budem mu pozerať i naďalej cez plece. Moju dôveru nemá. PVV však podporím, keďže ide o staré Programové Vyhlásenie Vlády, z ktorého sa vyhodilo iba to, čo sa z bodu pôdohospodárstva splnilo. Čiže nič!
Tým, že ostáva nezmenené a podporuje potravinovú sebestačnosť, ta ktorú som hlasoval ZA aj minule, budem hlasovať ZA aj teraz. Tým podporujem aj našich SME RODINA ministrov, ktorý svoj rezort (na rozdiel od Mičovského) zvládajú, aby splnili to, čo našim voličom sľúbili.
PS: Pán Mičovský podviedol všetkých pôdohospodárov a potravinárov a nebudem sa čudovať keď prídu frustrovaní protestovať pred ministerstvo, úrad vlády, či parlament. Pánovi Mičovskému radím, aby časom v tichosti odstúpil.

Zdroj: Facebook Patrik Linhart poslanec

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “(video) Poslušnosť Matovičovi a faloš Sme rodina reprezentuje poslanec Linhart. Sledujte ako si odporuje

 • 3. mája 2021 at 16:34
  Permalink

  Linhart je len dalsi parazit chameleon, tych je v parlamente 150

  Reply
 • 3. mája 2021 at 16:48
  Permalink

  Hádam si niekto nemyslel, že vládu nepodporí ústavná väčšina. Veď si vypočujte slaboduché výlevy koaličných poslancov.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *