(video) ,,Renomovaný odborník” predpovedá výsledky prípadných predčasných volieb. Pozretie videa len na vlastnú zodpovednosť

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “(video) ,,Renomovaný odborník” predpovedá výsledky prípadných predčasných volieb. Pozretie videa len na vlastnú zodpovednosť

 • 15. marca 2021 at 9:10
  Permalink

  Treba ich v tom nechať. Poďme do toho!

  Reply
 • 15. marca 2021 at 9:19
  Permalink

  Ja viem, že si vychovali novú generáciu.
  Ale žeby až takých magorov???

  Reply
 • 16. marca 2021 at 22:03
  Permalink

  Škoda, že to neposlal Matovičovi. Už mohol vyhlásiť, že podporuje predčasné voľby.
  Možno by sa mu viac ako predpoveď….zapáčil tento jasnovidec. Ako sa ten chlap dokázal točiť a máchať rukami…. to sa tak ľahko nedá vidieť. Nie je to ale nebezpečná diagnóza.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *