Video s názvom „Slovensko je v troskách“ musíte vidieť

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podpredseda SMER-SD Ladislav Kamenický sa nechal inšpirovať známym českým muzikálom Trhák a krátkym videom vystihol situáciu, v ktorej sa Slovensko nachádza.

K videu Ladislav Kamenický na svojej FB stránke priložil aj krátky komentár:

ŠKRIEPKY V KOALÍCII A SLOVENSKO JE V TROSKÁCH❗️

Priatelia, Matovič žaloval na Sulíka vo Francúzsku, že je zodpovedný za smrť 4000 ľudí, lebo sabotoval nákup testov. Nicholsonová a Cigániková si to „na päste“ rozdávajú s Remišovou. Kollár a Krajniak sa slovne napádajú so Sulíkom a Remišová má spor s Matovičom ohľadne testovania. KRUH SA UZAVREL❗️

➡️ VO VLÁDNEJ KOALÍCII ŠÚ UŽ VŠETCI ROZHÁDANÍ, SLOVENSKO JE V TROSKÁCH A SLOVENSKÍ OBČANIA TRPIA ZDRAVOTNE, EKONOMICKY A ŽIAĽ MNOHÍ UŽ AJ PSYCHICKY! ⬅️

Jediným riešením je REFERENDUM a následné PREDČASNÉ VOĽBY❗️

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Video s názvom „Slovensko je v troskách“ musíte vidieť

  • 10. februára 2021 at 18:39
    Permalink

    To je výborné video! Len dúfam, že nestihnú újsť.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *